yastık kılıfı

hepsi | bugün   13 entry   -

0

yastığın uzun süre kirlenmesini önleyen bez parçalarıdır. eskiden iğne ile tutturulan cinsleri de bulunmaktaymış. şuanda yastığı içine sokarak kullanılan tipleri mevcuttur.

1

yastıgın üzerine getirilerek yastığın kirlenmesini önleyen ve kolay temizlenebilen bir üründür.birden fazla çeşitleri de bulunmaktadır.

1

yastığı içine sokarak yastığı kirlerden paslardan korumak için üretilmiş ürünler, farklı türde kumaşlardan yapılan bez parçalarıdır. düğmeli fermuarlı olabileceği gibi yuva şeklinde içine geçmeli şekilde de üretilmektedir.

0

yastığa geçirilen yastığı koruyan bir kılıftır.bazı yastık kılıfları fermuarlı da olabilir daha kolay yastığa geçirilip kullanımlası için.

1

nevresim takımlarının içinde satıldığı gibi tek parça olarak da satılabilir. yastığın korunması ve görsel amaç için kullanılır.

0

yastığı kokutmamak için üstüne geçirilen, yastığı kaplayan bir tür kumaştır. her rengi vardır.

0

yastıklarımızın kirlenmemesi için kullanılan kumaş parçalarına yastık kılıfı denir. yastığı tamamen sarar. dekoratif amaçlı kullanılanlarıda vardır.

1

yastığın uzun süre kullanılmasını sağlamak amacı ile kullanılan bir çeşit kumaştır. üst üste geçirildiği de görülebilir.

0

yastıklara takılan bez parçasıdır. yastıkların kirlenmesini önler. kılıflar sayesinde yastık kirlenmeyip kılıflar kirlenir. kirlenen kılıflar çıkarılarak yıkanır. tekrar yastığa takılır. hayırlı olsun.

0

yastıklara geçirilen dikdörtgen bezdir. 3 kenarı kapalı bi tarafı açıktır. oradan yastık içine koyulur.

0

yastıkları korumak takılan bez den yapılan kılıf.

1

yastıkların iç yüzeylerinin kirlenmemesi için üzerine geçirilip sıkça yıkanan kısmı

0

yastığa uygun olarak yapılan onun ebatlarına göre kesilmiş kumaş parçasıdır yastık kirlenmesin ve içerisindeki yün dağılmasın diye kullanılır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.