whatsapp

hepsi | bugün   15 entry   -

2

ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan haberleşme programı. uçtan uca şifreleme ile daha güvenli hale getirilmiştir.

1

dünya genelinde son yıllarda yaygınlaşan bir uygulama. baya sık kullanılıyor. yaygın bir kanıya göre sürekli bedava kalacakmış. chrome alırsa yani google firması microsoft filan sırtı yere gelmez.

1

telefon kullanmamızın en büyük sebeplerinden birisidir

1

whatsapp, internet aracalığı ile ücretsiz mesajlaşmayı sağlayan ve dünya genelinde kullanımı yaygın olan bir iletişim uygulamasıdır.

1

günden güne uygulamaya eklemiş olduğu yeni özelliklerle daha bir ön plana çıkan mobil haberleşme ve görüntülü konuşma uygulamasıdır. bu uygulamanın en bilinen ve en çok takdir gören özelliği ise iki taraflı şifreleme yöntemi ile birlikte kişisel verilerin gizliliği konusunda takılmış olduğu güzel sert tutumdur.

0

günümüz de eş zamanlı iletişim için en çok kullanılan sosyal medya platformudur. whatsapp sayesinde arkadaşlarımızın saat kaçta çevrimiçi olduğunu görebiliriz.

1

kişilerin birbiri ile iletişiminde oldukça sık kullanılan yazışarak, sesli arama yada görüntülü arama seçeneği sunan oldukça popüler ve vazgeçilmez uygulama.

0

sosyal medya mesajlaşma sitesidir bir çok insan tarafından kullanılır mesela bizim sınıf grubu var bende kullanıyorum hem internetide fazla yemiyor.

0

bir mesajlaşma programıdır. günümüzde en çok tercih edileni olduğunu söyleyebiliriz. akıllı tekefonu olup da whatsapp kullanmayan yoktur diye düşünüyorum.

0

dünya üzerinde en sade bi o kadarda gelişmiş bir sosyal medya ağıdır.

1

eski tuşlu telefonların kısa mesaj özelliği yerine akıllı telefonlarda daha çok kullanılan ve internet ile erişim sağlanan mesajlaşma yeridir.

1

insanların telefonları ile bir birleri ile haberleşmeleri için kullanılan telefonlar ile aktif olabilen resim mesaj konuşma yapılan uygulama.

0

sosyal medya mesajlaşma platformu.

0

whatsapp telefonlarda olmazsa olmazdır artık. resim dosya paylaşmak için birebir. güzel uygulama.

1

whatsapp messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.