volkan demirel

hepsi | bugün   11 entry   -

2

fenerbahçe futbol takımının kavgacı hırçın herkese antipatik gelen kalecisi,milli takımla ısınmaya çıktığında tribünde kendisine küfür edildiğini söyleyerek maça çıkmamıştır,fenerbahçe kalesini uzun yıllar korumuştur.

0

fenerbahçenin yıllardır kadrolu kalecisi olup aynı zaman da milli takımın da kaleciliğini yapmaktadır.

0

fenerbahçe de uzun yıllar kalecilik yapmış 37 yaşındaki futbolcudur.

0

tee yıllar öncesinde milli takımın bir reklamı vardı. o reklamda futbolcuların anneleri yer almaktaydı. volkan demirelin de annesi oğlu için "benim oğlum panterdir panter" demişti. nedense volkan demirelin adı geçtiğinde aklıma hep o sahne gelir.

0

artvinlidir. 2002-2003 sezonunda kartalspordan transfer edilmiştir. fenerbahçe kaptanı. türk futbol tarihindeki ilk 5 kaleciden birisidir.

0

fenerbahçe spor klübünde oynayan muazzör bir oyuncudur.

0

fenerbahçe de efsaneler arasına girecek kaleci, aynı zamanda milli takım kalecilerinden. son yıllarda formunu kaybettiğini söylemek de oldukça doğru.

1

1981 yılı doğumlu olan ilk olarak 1999 yılında kartal spora transfer olan fenerbahçe spor kulübünde 5 şampiyonluk gören bir kalecidir.

0

kendisini önceden sevmezdim ama bu aralar sevmeye başladım. ülkesini seven bir adam benziyor. kendisini tebrik ediyoruz.

0

bana göre fenerbahçe takımının tecrübelu oyuncusu

0

fenerbahçe de kalecilik yapıyor ve fenerbahçe'ye çok büyük katkıları oldu.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler