vodafone

hepsi | bugün   6 entry   -

2

vodafone bir telekominikasyon şirketidir.

1

vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve newbury, birleşik krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. ... vodafone kelimesi, voice den gelen 'vo', data dan gelen 'da' ve phone dan esinlenen 'fone' heceleri ile oluşmuştur.

1

telefon, internet, hat gibi hizmetleri olan marka oluşturmuş bayilerdir.

1

1991 yılında birleşik krallıkta kurulan ülkemizde de yıllardan beridir bulunan şu anda diğer operatörlerden daha da iyi olduğunu düşündüğüm bir şirkettir.

0

telekomünikasyon şirketi ve oldukça verimsizdir.
özellikle de şirket hatlarından dolayı yaşattığı eziyet, çekmeyen internet ve telefonlar tamamen çağ dışı olup taş devri dönemi yaşattı. iptal ederken de çıkardığı 4 sene önce ki 28 bin tl gibi rakamdan dolayı da oldukça nefret ettiğim, asla bireysel dahil kullanmayı aklımdan bile geçirmediğim rezil operatör. telsim olarak çıktığında da böyleydi, vodafone oldu yine böyle. hiç mi kalitede level atlamaz yıllardır bir operatör. hiiiiçç.

1

ülkemizde bulunan gsm iletişim sağlama şirketidir. bu alanda pek fazla bir gelişme kaydedememiş vede bulunduğu seviyeden daha da geriye düşmüş başarılı olamayan bir şirkettir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.