uykusuzluk

hepsi | bugün   13 entry   -

2

anne olanların ya da tez vs hazırlayan öğrencilerin çok iyi bildiği durumdur. kahvenin en iyi dost olduğu, gözlere kürdan mi taksam acaba diye düşündüren durumdur.

2

insomnia diye de kitabını okumuştum. uyuyama sendromu da denebiliyor.
-erkenden uyanırsam akşam da erkenden uyurum hatta gece boyu da uyurum denilen ama akşam eve gelince uykudan eser kalınmayan baş belası bir durumdur.

1

uyuyamama durumu, uyanmak isteyince de uyanma sorunu yaşatan bir çeşit hastalık. ne kadar erken kalkarsan kalk, ne kadar uykusuz olursan ol, eve girip yatağı yastığı görünce asla gelmek bilmeyen bir durum, sendrom belki de bunalım sebebi.

1

uykusuzluğu liseye geçince gördüm. gece saat 1 2'ye kadar ders çalışmak. sabahladığımoz bile oluyor. allah kimseye uykusuzluk vermesin.

2

uyku uyuyamama ya da uyumamış olma durumu.buna neden olan faktörler stres başta olmak üzere ders çalışma ve aşk uykuyu etkiliyor

2

yatağa yatıldığı zaman uykunun gelmeme durumudur. uyuyamamak olarak da düşünülebilir. çok önemli bir problemdir. sebebi bulunmalı gerekirse doktora gidilmelidir.

1

çok ders çalışan öğrencilerin yaşadığı sorunlardan biridir uyumaktan çok test çözerler konu çıkarırlar bu gibi şeyler yaparken uykusuz kalırlar

0

gece uyuyamamış bir kişinin daha çok öğrenciler geceleri ders çalışıp sessiz ortamda daha iyi anlarlar ve uykularından fedakarlık ederler ve gün içerisinde halsiz düşerler. uykusu olduğu için gün boyu uykusuzluk çeken.

1

insanların düzenli uyuyamadıklarında yataktan yorgun kalkma ya da uykudan verim alamama sonucunda oluşan durumdur. kimi insanlar kendileri tercih ederler.

0

bütün gün uyumamış ve. yorgun bitkinliginde beraber getirdiği uykusuzluktur.

0

uykunun yeterince alınamaması nedeniyle bedensel ve zihinsel performansın düşmesidir. dikkat daiınık4ır, araba kullanmak gibi faaliyetlerden kaçınılmalıdır.

0

çok kötü uykusuz kalmak bu insanın dengesini bozar insana mutsuzluk verir

0

uykusuzluk = ben
uyuyamama sorunsalı olup, uykuya hasret kalmakla eşdeğer. yaşattığı huzursuzluk ve sinir hali de tartışılmaz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.