ufo

hepsi | bugün   9 entry   -

0

ufo, uzaylıların aracı olarak bilinir.

1

undefined flying object kelimelerinin kısaltılmışıdır ve türkçe olarak tanımlanamayan uçan cisim demektir. görenler olmuşsa da görmeyenleri daha çoktur daha kanıtlanamamıştır böyle bir cisim.

0

uçan cisim, bir dönem oldukça sık ufo gördüm haberleri ve uzaylıların dünyamıza zaman zaman uğradığını düşündüren durum.

0

kimliği belirlenemeyen gök cisimleri.
ısrarla var olduğunu bazen de gördüğümüzü düşündüğümüz daire şeklinde uzay aracı.

1

dünya dışında yaşayan insanların ya da varlıkların olduğuna inanılması sonucu o varlıkların dünyayı ziyaret etmesini sağlayan hava araçlarıdır.

0

tanımlanamayan uçan objedir. birçok belgesele ve filme konu olmuştur. ufolar nedeniyle kafayı yiyen insanlar dahi vardır. ufoyla kaçırıldığı söyleyen de olmuştur.

1

uzaylılara ait araçlar olduğu düşünülen cisimlerdir. ülkemizde görüldüğü iddia edildiği bir dönemde türk usulü bir yöntemle yani taş atılarak bertaraf edilmeye çalışılmıştır.

0

tanımlanamayan uçan cisimdir. birçok filme, diziye, belgesele konu olmuştur. ticari çıkar amaçlı kullanılmıştır. çünkü insanların bu konuda çok büyük bir merakı vardır. merak hazırken ver coşkuyu. gelsin paralar.

0

uçan arac tabağa benzeyen söylentilere göre uzaylıların araci

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.