twitter

hepsi | bugün   10 entry   -

0

haberci kuş anlamına gelmekteydi.dünya ve türkiye'nin gündemini en fazla belirliyen sosyal medya platformu.ilk çıktığı sıralar 144 karakter yazılabiliyordu.şu an bu kısıtlama iki katına çıktı.video resim ekleme gibi özellikler gelmiştir.

0

sosyal medya platformlarından bir tanesi. karakter sayısı sınırsız değildir. 144 karakter ile sınırlı yazı yazılabilmektedir. son güncellemelerle resim olsun, video olsun eklemeler yapılabilinmektedir.

0

twitter hem türkiye'de hem de dünyada haber ve yorum üzerine en çok kullanılan sosyal medya ağıdır. kısa zamanda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. twitter'da yapılan haber ve yorumlar dünya gündemini de belirlemektedir.

0

benim asla kullanmadığım ancak arada girdiğim, kimi insaların hiçbir twitine beğeni ve yorum gelmemesine rağmen kendince komik şeyler yazıp hayatlarını anlattığı platformdur. çok gülerim arada bakıp.

0

günümüzde yaygın kullanılan sosyal medyalardan biridir. twitter, jack dorsey tarafından kurulan mikro blog sitesi olarak da bilinmektedir. twitter da kullanıcılar anlık olarak yazı, resim, video paylaşabilirler. daha da ötesinde twitter da o güne ait önemli olayları trend topic olarak yayınlamaktadır ve kullanıcılar olaylara ilişkin düşüncelerini ve haberleri yayınlayabilmektedir.

0

milletin birbirine rahatlıkla laf sokup milyonları şahit tuttuğu platform. tabi fenomen olma adına başına iş alanlar da yok değil

0

diğerlerine göre daha resmi olan sosyal medya sitesidir.

0

ilk sosyal medya platformum olan facebook'tan sonra en beğendiğim ve hala aktif olarak kullandığım mecra.ilk başlarda tweet'ler 180 karakterle sınırlı iken,an itibariyle 280 karakter limite sahip.yormadan sade bilgi elde edebileceğiniz hoş platform.

1

kendi düşüncelerinizi yazdığınız bir sosyal medya platformudur.çoğu siyaset adamı ve dünya lideri twitter kullanmaktadır.

0

ülkelerin gündemleri, anlık durumlar, siyaset, ünlüler, ünsüzler, ünlü olma heveslileri, ünsüzleri vs. vs. derken herkesin bir yerlerden bir konu bulup birbirine laf soktuğu sosyal bir site bana göre. hiç haz etmedim, sevemedim. yapmacık insanlar oldukça fazla ve itici olma nedeni kesinlikle twitter için.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.