türkiye'de pet şişelerin paralı olması durumu

hepsi | bugün   5 entry   -

1

ambalajlı su üreticileri derneği başkanı açıkladı,2 yıl içinde pet şişelerin depozitolu olacağını söyledi,denizleri en çok kirleten ülke biziz böyle uygulamalar tabiki doğa için güzel bir yaklaşım,ama biz insanların da duyarlı olması gerekir.

0

plastik atıklarının çok fazla bir şekilde israf edilme konusunda uygun bir karar rtak koşulması bazı şirketlerin ve sektörlerin ücretli satması

0

türkiye'mizde gerekli olan bir şeydi poşetler dünyada çok çabuk yok edilmiyor neredeyse bir yıl geçmesi gerekiyor ve bu da türkiye'nin nefes almasına engelliyordu poşetlerin paralı olması ile bu çokluğu azaltmış olduk.

0

oldukça mantıklı olduğunu düşündüğüm bir uygulama.
hiç bir alanda üretim gücümüz olması gerektiği gibi değil, pet şişeler, kutulu ürünler derken ciddi tüketim karşısında üretim de yetersiz kalıyor. ekstra masraflar yerine mevcutları değerlendirerek de üretim gücünü minimum masrafla artırmak iyi fikir.

0

katkı sağlayacak üretimde ki maddi kayba mantıklı olabileceğini düşünüyorum. çevresel atık ve çöpsel atık olarak da oldukça ciddi bir azalma nedeni olabilir, poşet uygulaması gibi

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler