türk insanının temel sorunu

hepsi | bugün   15 entry   -

1

bir sürü sorunu olmasına rağmen bence en büyüklerinden bir tanesi çalışmadan kısa yoldan köşeyi dönme çabası.

0

türk insanının temel bir sorunu; kolaycılıktır.

0

kendilerine bakmayıp çevresindekilerin hayatında neleri yanlış ya da doğru yaptıkları ile ilgili gereksiz ve de saçma yorumlarda bulunup, her olaya müdahale olmak istemeleridir.

0

az iş çok para mantığı

0

tembellik ve cahillik

1

kimseye saygısının olmaması

1

ülke sınırları içinde doğmuş olması

1

bir sorun olduğunu kabul etmeme sorunu türk insanını en büyük sorundur. her türlü sorunu ne alakası var, yok öyle bir şey, zamanla geçer gibi geçiştirmeler.

0

mükemmeliyetçilik, hata oranının aşırı derecede altında olduğunu düşünme, kendini beğenmişlik, gelişime kapalı, sürekli birilerine düşman kesilme ve hiçbir şey yapmama.

0

bilinçli,hoşgörülü,saygılı vatandaş yetiştireme sorunu.

0

hoşgörüden uzak, saygısız ve çıkarcı olmaları.

1

burada bahsedilen dünya üzerinde bulunan türkiye ülkesindeki insanların ana, esas problemleridir. genellikle saygısızlık ön plandadır.

0

insanımızın temel sorunu işsizlik ve pahalılıktır. soğan olmuş 8 lira. hala belediye seçimleri saçmalıklarıyla uğraşılıyor. insanımızın sorunlarının çözülmesi lazım.

0

türk insanının en temel sorunu tabiki ya eğitim sistemi ya da işsizlik. ülkemizde yüzlerce bizlerce işsiz insan yetişiyor bir o kadar da hissiz insan. nedense yıllardır bu sorunların çözülmesi gerektiği yerde daha da sorunlar artmaya başladı.

0

türk insanının en temel sorunu parasızlık işşizlik açlık siyasete kanıp başka partidekilere karşı çıkması eğitim ahlak hepsinden yoksunuz toplum olarak okadar gerginiz ki bu ülkede gerginlik en yüksek seviyede ve insanlar iyice çıldırmaya başladı daha çok şey var ama ben anlatma gereği duymadım anlatsam 3000 lük satır yetmez neyse iyi geceler efendim.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler