trabzonspor

hepsi | bugün   8 entry   -

1

türkiye süper ligi'nde en büyük anadolu kulübü 3 tanesi üst üste olmak üzere toplamda 6 şampiyonluğu vardır yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyor bu aralar maddi sıkıntılar da var.

1

karadeniz'in güzel şehirlerinden olan trabzon'un en önemli futbol kulübü. üç büyükler denen hemogonyaya bir dönem balta vuran ve üç büyük kavramını değiştiren bir anadolu futbol takımının adıdır. trabzonspor yetiştirdiği oyuncular ve teknik adamlarla ülke spor dünyasında önemli bir yere sahiptir. son yıllarda tüm kulüplerin yaşadığı maddi sıkıntılardan sıyrılmaya çalışan kulüp, bu sezon ligde ilk dörtte yer almaktadır.

1

6 şampiyonluğu bulunan 1967 yılında kurulan bir kulüptür.
2010-2011 sezonu ikincisi.

0

1967 yılında kurulan ve şu ana kadar anadolu takımları arasında en çok kupaya sahip türkiye'nin en büyük 4 kulübü arasında kendine yer almış karadeniz ekibidir.

1

trabzonspor futbol takımı, 2 ağustos 1967'de kurulan trabzonspor kulübü'nün profesyonel futbol takımı. renkleri kulübün tüm branşlarda ortak olarak kullandığı, koyu bordo ve açık mavidir. trabzonspor futbol takımı, süper lig'de şampiyon olmuş, ilk anadolu takımıdır ve şampiyon olmayı başarmış beş takımdan biridir.

1

türkiye liglerinin dört büyüklerinden bir tanesi olan trabzon spor karadeniz fırtınası olarak da bilinir. türkiye liginde şampiyonluklar yaşamış avrupa da büyük başarılara imza atmıştır.

0

2 ağustos 1967 de kurulan karadeniz temsilcisidir. bulunduğu il trabzon'u temsil etmektedir. forma renkleri bordo ve mavidir.

0

trabzonspor türkiye u19 elit ligi a 2018 2019 yılında 34 maçta 44 puan ile şu anda liginde 18 takım arasında 8. sırada olan bir futbol takımıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.