trabzon

hepsi | bugün   6 entry   -

2

karadeniz'in en ünlü şehri,insanları çok agresif yapıda oluyorlar genelde herhalde iklim ve deniz etkisinden dolayı,bir de dikkatimi çeken diğer bir nokta devlet dairelerinde çok fazla yönetici var trabzonlu.

0

meşhur sümela manastırı'nın bulunduğu ildir. nedense trabzonu adamını adamını derken esnafını çok kötü diyorlar.

0

trabzon tarihi, doğası, havası ve yöresel yemekleri ile oldukça güzel bir yer, görülesi tarihi muhteşem. özellikle turistik yerlerinde halkı insanlıktan uzaklaşmış, turist olduklarını fark ettikleri an insanları kazıklamak için elinden geleni yapan arsız kişilerdir. yerli-yabancı fark etmiyor herkesi dolandırma çabasındalar. sümela manastarı tarafında yaşadığım olaydan dolayı bu kadar net ve emin yazıyorum. tabi ki hepsi aynı değil, herkesi aynı kefeye koyamam.

1

karadeniz'in en gelişmiş kentlerinden olduğu söylenir ama tanıdığım trabzonlularda aynı gelişmişliği görmüşlüğüm pek yoktur. bu konuda genelleme yapamam. ama gidip görmek istediğim bir yerdir.

1

türkiye de karadeniz bölgesinde bulunan bir şehirdir. genellikle doğası ve doğal güzellikleriyle bilinmektedir.

1

karadeniz bölgemizin orta kısmında bulunan bir ilimizdir.plakasıda 61 dir.18 tane ilçesi bulunmaktadır.nüfusuda 800 bin civarlarındadır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.