topuklu ayakkabı

hepsi | bugün   9 entry   -

1

kadınların notlarını uzun göstermek için kullandıkları topuğu yüksek parmak ucu alçak olan ayakkabı türüdür.

0

kadınların boyları uzun göstermek için kullandıkları ayakkabı çeşididir santim olarak farklılık göstermektedir ve stiletto platform gibi ayakkabı çeşitleri vardır.

0

özel günler için şıklığın tamamlayıcısı.
günlük olarak tercih etmekten hoşlanmadığım ayakkabı türü. bir süre sonra eziyet oluyor. güzellik uğruna çekilen çile olamaz benim için.

0

topuk kısmı yüksek olan ayakkabı türü.

1

ayakkabılarının topuğunun daha yüksek yapılması durumudur. kadınlar için üretimi daha çoktur. genellikle düğün ve nişanlar için giyilir.

0

genellikle kadınların giydiği şık ve yüksek ayakkabılardır ince kalın ve apartman topuk olmak üzere üç farklı çeşit yüksek topuklu ayakkabı mevcuttur

0

bayanların tercih ettiği bir ayakkabı türüdür. tercih sebebi ise uzun boylu görünme isteğidir. günlük hayatta kullanımı azdır. çoğu zaman özel gün ve gecelerde kullanılır. apartman topuklu olanları da vardır. ince topuklar çok tercih edilir.

0

yeni nesil işkence aleti

1

m.ö. üretildiği zannedilen bir ayakkabı modelidir.romalılar, aktörler için ahşap ve mantardan yapılan platform tabanlı ayakkabı üretilmiş.şıklık için tasarlanan ilk ayakkabı 1533 yılında üretilmiştir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler