toka

hepsi | bugün   10 entry   -

1

insanların saçlarının toparlanması amacı ile onların istenilen durumda durmasına yarayan bazen bez lastikli yada lastik olan şeylerdir.

0

genellikle bayanların kullandığı bir saç toplama ve düzenleme aracı. farklı büyüklüklerde ve şekillerde olabiliyor. çok faydalı bir araçtır.

0

genellikle kadınların kullandığı saça takılan alete toka denir.

1

kadınların ve erkeklerin kullandığı saçları derli toplu hale getirmeye yarayan lastik, kıskaçlı eşyalardır. çok fazla çeşidi vardır. tel toka, lastik toka, bant, taç gibi...

0

uzun saçlı insanların saçlarını bir araya getirmek için taktıkları eşyadır.

1

insanların saçlarını düzgün bir şekilde tutturmaya yarayan şeylere verilen addır.bunlar bazen lastikli olabilirler bazende metal plastikte olabilirler.

0

kadınların kullandığı, pardon pardon erkeklerin bile kullandığı saçları toplamaya yarayan küçük lastik.
benim de saçımdan çok bileğimde aksesuar gibi kullandığım vazgeçilmezim. hilton da bir davette bile bileğimde o tokayı görmek oldukça mümkün, sanırım evlenirken gelinliğim için de aksesuar olarak kullanıcam gibi. tek şart siyah ve kibar olmalı toka.

0

uzun saçlı insanların saçlarının dağinık görülmesinin istemediği için kullandıgı lastikten yapılmış bir şeydir. her türlü şekli vardır.

0

lastik toka, tel toka, kıstırgaçlı toka gibi bir çok türü vardır. genellikle kadınlar, saçları önüne gelmemesi için toka kullanırlar.kimisi de sadece aksesuar olsun diye takar.

0

daha çok saçı toplamak için kullanılan çok çeşitli modelleri olan farklı materyallerden yapılabilen aksesuar

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler