tektaş yüzük

hepsi | bugün   7 entry   -

1

küçük veya büyük bir pırlanta taşın altın yüzükle tasarlanmış haline tektaş denilir. özellikle genç kızların en büyük hayali tektaş yüzük ile evlenme teklifi almaktır.

0

kızların vazgeçilmezleridir. her genç kızın gönlünde yatar.

2

bayanların vazgeçilmezi diyebilirim hiç kimse o olmadan evlenmiyor artık. normal bir yüzük üzerinde taşı var tabiki bunun 5 taşıda çıkmış . şimdide herkes ona sardı.

1

değişken ebatlarda olabilen genelde evlenme teklifinde alınan takı şeklidir. hem büyüklüğü hemde üzerindeki taş sayılarına göre beş taşa kadar görülüyor.

1

evlenme teklifi edecek olan erkeklerin kuyumculardan aldıkları aksesuarlardır. evlenme teklifinin kabul edilmesi halinde kadınların yüzükparmaklarına takılmaktadır.

0

evlenme tekliflerinin olmazsa olmazı olan bir yüzük çeşididir. kim, nasıl bu hale gitirdi bilinmez. eskiden tek taş yüzük mü vardı da evlilik teklifleri için şarttı? reklamların işi hep. geçmiş olsun.

0

evlenme teklifleri de erkeğin kıza taktığı yüzükler ucunda sadece tek bir taş bulunur o yüzden tektaş olarak adlandırılmıştır pırlanta çeşitleri de vardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.