tarak

hepsi | bugün   11 entry   -

3

genellikle saçlarımı tarayabilmemiz için kullandığımız çeşitli aralıklarla oluşan dişlere sahip bir eşyadır. sakal için de ufak boyutları bulunmaktadır.

1

ben eski kuaförlerdenim tarakla saç tar4anır saçkesilir tarak makas makina yani tarak herkeze lazımdır

1

saçları düzeltmek ve sekil vermek için yapılan dişleri olan bir ev esyası kişisel bakım esyası

1

insanların saçlarını taramaya yarayan onları düzeltmeye yada şekil vermeye yarayan ön tarafında dişleri bulunan araçlardır.

1

saç taramak için kullanılan aletlere verilen isim. eskiden beyefendi erkeklerin üzerlerinde taşıdığı beyefendi olmamın gerekliliklerinden olan aksesuarlardan bir tanesi ve 10 yaşımdan beri taşırım.

1

genellikle saç taramakta kullanılan, dişli araç.
,dokuma tezgâhlarında, dişleri arasından arış ipliklerinin geçtiği, tarak biçiminde araça verilen ad.

1

saçların daha düzgün gözükmesini sağlayan ve birbirine karışmaması için kullanılan dişli bir materyaldir. bir çok çeşidi olabilir.erkekler de kadınlar da kullanır.

tarak
0

saçların taranması için kullanılan bir alettir. birçok farklı türü vardır. erkekler için ayrı kadınlar için ayrı modelleri vardır. çoğunlukla plastikten üretilir. tahtadan üretilenler de vardır.

1

bakımlı insanlar için saçlar ayrı bir yer tutar ve saçlarına gereken özeni gösterirler. işte tarakta bu özen için insanlara yardımcı olan bir araçtır. saçlar taranarak düzenli bir şekil alır.

0

tarak genellikle saç taramasında kullanılan dişli alet veya dokuma tezgahlarında dişleri arasından arış ipliklerinin geçtiği tarak biçiminde araçtır.

0

genellikle saçınız birbirine karıştığı zaman kullandığımız eşyalar saçların birbirinden ayrılmasını sağlar her akşam veya sabah onu yapabiliriz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.