taffarel

hepsi | bugün   5 entry   -

1

galatasaray futbol takımında kalecilik yapmış ve uefa kupası alınmasında çok önemli bir rol oynamıştır. günümüzde galatasaray'da kaleci antrenörü olarak görev yapmaktadır.

1

galatasaray'ın efsane kadrosunda kalecilik yapan futbolcudur. uefa kupasının kazanılmasında oldukça büyük bir paya sahiptir. futbolu bıraktıktan sonra galatasarayda kaleci antrenörü olarak da görev yapmıştır. brezilya milli takımının da kaleciliğini yapmıştır.

0

emekli eski galatasaray kalecisidir 1999 yılında kaldırdığımız uefa avrupa kupasının en önemli katkı sağlayan futbolcularından biridir şuan da galatasarayın kaleci antrenörüdür

0

galatasaray ile özdeşleşmiş bir kalecidir. efsane kadro varken kalede o vardı. aktif futbolu bıraktıktan sonra kaleci antrenörü olarak çalışmıştır. galatasarayda da kaleci antrenörlüğü yapmıştır.

1

cláudio andré mergen taffarel, futbolcu ve futbol antrenörüdür. kaleci pozisyonunda görev aldıı futbolculuk kariyerini sonlandırmış olup, galatasaray ve brezilya millî takımında kaleci antrenörü olarak görev yapmaktadır

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler