survivor

hepsi | bugün   16 entry   -

2

yıllardır gönüllü ve ünlüler şeklinde tamamı türk yarışmacılardan oluşan formatla yayınlanan yarışma, bu sene olayı millileştirip türk yunan yarışmasına çevirerek izleyenlerini hayal kırıklığına uğratmıştır.

0

iki grup yarıştırmacıyı bi ıssız adaya götürüp yarıştıran ve kazanana büyük ödül verilen program

0

survival,bir adada hayatta kalmaya çalısmadır.acun ılıcalının kanalı olan tv8 de yayınlanıyor.

1

acun ılıcalı'nın ülkenin izleyeceği programları çok iyi tespit ettiğine çok iyi bir örnek olan program. bence ve hatta çoğu insanca kurgu olduğuna neredeyse emin olunsa da en çok izlenen yarışma programlarından biridir.

0

acun ılıcanın yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği eskiden show ve starda iken şimdi tv8 yayınlanan bir yarışma programı

0

karşılıklı iki takımın belirlenen farklı adalara her iki takımında deniz yoluyla veya hava yoluyla adalarına bırakılıp yarıştırılması.

0

karşıklıklı iki takımın yemek yemek için finale ulaşmak için parkur şeklinde yarıştırdıkları acun un sahibi olduğu kanalda yayınlanan bir program.

0

hayatta kalmak demektir mesela bir 5 kişilik sıralı gladyatör maçındasınız yaşamak için diğerlerini öldürmeniz ve yaşamanız lazım.

0

zorlu şartlar altında mücadele etmek yemek yemeden açlığa dayanarak bir adada oraya sağladığın uyumdur

1

tv8'in yıllardır sürdürdüğü bir program. bütün yarışmacılar teker teker elenir ve en sona kalan büyük ödülü alır.

0

hayatta kalma anlamında kullanılan ingilizce kelime,türkiye de ve dünyanın bazı az gelişmiş ülkelerinde halkın beynini uyuşturmak amacıyla bu isimle yarışmalar düzenlenmektedir

0

2 takımdan oluşan yarışmacıların ıssız bir adaya bırakıldığı çeşitli oyunlar sonunda ödül verildiği veya yine oyunlar sonucu yarışmacıların ada konseyinde belirlediği isime göre bir kişi elenir en son kalan 4 kişi halk oylaması ile tek kişi kalana kadar oylanır ve en sona kalan şampiyon olur

0

acun ılıcalı'nın sunduğu tv8 de oynayan hayatın en zor oyunu açlık ile sınandığı dokunulmazlık öldürme oyunları gibi oyunların olduğu yarışmada ünlüler gönüllüler takımı bulunur.

1

survivor ilk olarak 1992 yılında ingiltere'de yapılmaya başlayan bilgi beceri ve yarışmalara dayalı bir format üzerine yapılmakta olan bir yarışma türüdür. daha sonra dünya'ya yayılmış bir yarışmadır. türkiye'de ilk olarak 2005 yılında kanal d ve pelin akad yapımı olarak sunulmuştur.

0

acun ılıcalı'nın senelerdir düzenlemiş olduğu bir yarışmadır bir adada yarışmacılar yarışarak etapları geçmeye çalışıyorlar benim pek ilgimi çeken bir yarışma değil

0

dominik cumhuriyetinde bir ada da yapılan yarışma ünlüler-gönüllüler, türkler-yunanlar şeklinde aşırı derece de zor şartlarda, sıcağın altında yapılan bölümsel yarışmalarla o bölümün birincisini belirleyen ve yemek gibi ödül sunan yarışma türü.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.