superfresh dondurulmuş ürünler

hepsi | bugün   8 entry   -

1

diğerlerine göre ciddi kalite farkı var superfresh markası lehine,ama bu kaliteyi de çok pahalıya satıyorlar,geçen gün superfresh'in tekirdağ köftesi'ni alacaktım bir baktım kg fiyatı 100 tl yı geçiyor acaba içine neler koyuyorlar merak ettim doğrusu.

1

dondurulmuş ürünler konusunda öncü ve kaliteli bir markadır. bu sektörde ismi ilk olarak akla gelir. birçok ürünü vardır. bu tarz ürünleri sevmiyorum. almadım. almam. markayı bilmek ise ayrı :-)

0

superfresh ürünlerini çok beyeniyorum ve kaliteli buluyorum. her alısverise çıktığmda alırım ve özellikle böreklerini çok beyeniyorum çocuklarımada güvenle yediyorum.

1

bugün superfresh dondurulmuş patates aldım,diğer marketlerde satılan dondurulmuş patatese göre daha sert ve taze diğer markalar sanki biraz daha süngerimsi gibi.

0

dondurulmuş ürünlerden en sağlıklısı olarak düşündüğüm marka ancak bu demek değildirki dondurulmuş ürünler sağlıklı en iyisi kendiniz yapın daha sağlıklı

0

superfresh yılların markalaşmış kalitesi. özellikle patates dilimleri ve patates krokanları oldukça lezzetli oluyor.
kullanılan ürünleri gerçekten kaliteli ve insana güven veriyor.

0

dondurulmuş gıda markasıdır. türkiye'nin bu sektörde ilk markası olarak bilinmektedir. birçok farklı ürünü vardır. hazır meyve-sebze, pizza konusunda birçok farklı dondurulmuş gıdası vardır. piyasanın lideridir. kendine özel dolaplarında ürünleri satılır. köklü bir firmadır.

1

genellikle büyük marketlerde satılan patates kızartması bezelye veya yapılmış olan böreklerin sarmaların hazırlanıp dondurulduğu ürünlerdir dondurulmuş ürünlerin markasıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.