süleyman soylu

hepsi | bugün   8 entry   -

3

akp dönemi içişleri bakanı. türkiyenin gelmiş geçmiş en ayrıştırıcı bakanı olarak da söyleyebilirim. tarihin kendisini hayırla yad edeceğini düşünmüyorum.

2

süleyman soylu ya da tam doğru ismiyle süleyman hasan soylu oldukça sempatik bir içişleri bakanı ve söylediği dobra dobra sözlerle oldukça sevimli bana göre. tarihin unutulmazları arasında yer alacağına hiç şüphem yok.

0

demokrat parti eski genel başkanı. halihazırda iç işleri bakanı.

1

önceden demokrat partinin genel başkanı olan ama şu anda akp den bakan olan yan içişleri bakanı olan seçimlerde de aktif olan birisi.

0

türkiye cumhuriyeti dışişleri bakanıdır. ayrıca demokrat parti eski genel başkanıdır kendisi ve iyi bir adamdır yararlı işler yapıyor kendine burdan selam söylüyorum.

0

dyp, demokeat parti ve ak parti ile siyaset yapan siyaset adamıdır. ak parti hükümetinde iç işleri bakanlığı yapmaktadır. terörle mücadele konusunda çok başarılı hizmetleri olmuştur. kendisini çok başarılı bulurum. saygılar.

1

1969 doğumlu 1995 yılında kendi işini kuran 1987 yılında dyp gençlik kollarında başlayan şu anda da ülkemizin içişleri bakanı olan kişidir.

0

geleceğin cumhurbaşkanı olarak görüyorum. gerçekten aynı reis gibi meydan okumayı biliyor. adamın dibi siyasetten gerçekten anlayan birisi.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.