stalk

hepsi | bugün   7 entry   -

2

gizliden gizliye birisini takip etme anlamı taşır. genelde sosyal medyada aktif olarak kullanılır, ilgilenilen kişinin ona çaktırmadan internette neler yaptığını gözlemleme anlamını taşır.

1

sosyal medya terimidir,genellikle sosyal medya üzerinden sahte hesaplar oluşturarak kişinin paylaşımları fotoğrafları arkadaşlarını incelemektir bir nevi röntgencilik gibi bir durum yani.

1

son zamanlarda sıkça kullandığımız bir terimdir. birilerini gizli olarak sosyal medya aracılığıyla araştırmaktır. sosyal medyada eski sevgili stalklamak şeklinde ortaya çıkmıştır. tam anlamıyla bir şeyleri ya da birilerini geride bırakamama durumudur bence.

2

birini gizliden takip etmek, bazı durumlarda sahte hesap açıp takip etmektir. sosyal medyada oldukça fazla yapılan eylemdir.

2

birisini takip etmek bir şey hakkında bilgi almak anlamında kullanılan bir kelimedir.genelde sözlüklerde bir birlerini takip ederler.

1

sosyal medyadan sevdiğin bir kişi yada merak ettiğin bir kişi hakkında başka bir hesap açıp merak ettiğin kişinin hesabına girme çabasıdır onun ne yaptığını öğrenme işine stalk denir

1

hayatımı karartan olay

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler