soğan halkası

hepsi | bugün   10 entry   -

1

soğan halkası genellikle dondurularak satılan bir yiyecektir. marketlerde bulunur, buzlukta muhafaza edilir. markaların yiyecek içecek yerlerinde de isteğe göre sunulur. soğanların halka halka doğranıp, dışının un yumurta vb. şeylere bulandığı bir yiyecektir.

0

soğan halkası bir fast food türüdür.abd, kanada ve bazı asya ülkelinde yaygın olarak yapılmaktadır.genellikle halka şeklindeki soğan dilimlerini unladıktan sonra yağda kızartarak yapılır.

0

soğan halkası denilince aklıma ilk gelen fast food türü olmasıdır. birçok dış ülkede ve tabi ki ülkemizde de yaygın olarak yapılmaktadır. çoğunlukla soğan halkası, halka şeklindeki soğan dilimlerini unladıktan sonra yağda kızartarak yapılmaktadır.

1

daha çok hamburger ile alınan ve yenilen tadı harika olan çok güzel bir yiyecektir.

1

bunun için öncelikle bir soğanın bütün olarak dikine olarak parçalara ayrılması durumudur.genelde aklımıza fasd food ürünleri gelir.

1

soğanların halka halka kesilip sosa batırıldıktan sonra kızartılması ile elde edilen lezzetli bir yiyecektir. marketlerde dondurulmuş gıda reyonlarında kızartılmaya hazır olarak da bulunması mümkündür.

0

burger king’ deki adı onion. soğan kroket de derler.

0

bir soğanın üzerine pane harcı ile yapılan ve yağda kızartılması ile yapılan lezzetli bir yiyecektir genellikle burger king'de menü lerin yanına tercih edilir.

0

fest foth şirketlerinde bulunan menülerin yanında belli bir ücret karçılığında soğandan yapılmış atıştırnalık.

0

soğanin halka şeklinde kesildikten sonra yumurta ve galeta ununa batırılıp kizartilmasiyla olan bir yiyecek

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler