siyaset

hepsi | bugün   6 entry   -

2

türk milleti olarak hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş, devlet işlerini yürütme ve düzenleme işi.

1

hiç bir şelilde hoşuma gitmeyen yapabileceğimi hiç düşünemediğim bir konu her insan yalan söylerde deniz olmayan yerde vapur seferi, deniz getirmek gibi vaatler nasıl vaatlerdir. yapılamayacak şeylerin imkansızlığı vaat etmek bu işin kuralı galiba.

0

türkiye'de devlet işlerini düzenleme ve yürütme işleriyle uğraşmak için birbirleri ile koltuk kapmaca oyunu oynayan şahısların yürüttüğü anlayış ve görüştür.

0

siyaset her insanın hayatında izler bırakan ve ara ara bazı zamanlarda iyi, kötü olan bir halkı idare etmeye yarayan bir yönetim aracına denir.

0

ülkemizde siyaset kurumu tam anlamıyla ve randımanlı bir şekilde uygulanamıyor. bundaki temel faktör özellikle gençler bakımından siyasetin bir öcü gibi gözükmesi ve bu şekilde gösterilmesi. şahsen gençlerin siyasete katılarak ülkemizi daha iyi yerlere getireceklerini düşünüyorum. siyaset sadece mecliste ve kahve köşelerinde yapılması gereken bir eylem değildir.

1

hiçbir zaman sevmediğim ve sevemediğim bir şeydir siyaset. hiç hoşuma gitmiyor. o yüzden ilgi alanım dışında kalan bir konu.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.