sırt çantası

hepsi | bugün   9 entry   -

1

sırta takılan, genelde okula gitmek için içerisine defter, kitap koyduğumuz çanta türüdür. seyahat ederken de kolaylık sağlayan çanta çeşitlerindendir.

4

sırt çantası sırtüstü giyilen bir tür çantadır.okul,turizm,seyahat,yürüyüş veya kamp için kullanılabilir.sırt çantalarının hafif olanları omuzda da taşınabilmektedir.çantalarda çoğunlukla yük ve eşya taşınır.

1

sırt çantasi sadece okula gidenlere mahsus bi gereç değildir normal hayatta da bayanların erkeklerin kamp severlerin dağcıların vb. insanların kullandığı şeydir

1

genelde okula gidince kullandığımız okul eşyalarımızı koyabildiğimiz yerdir.

0

kolay taşınabilme özelliği ve özel bölmeleri ile hem günlük hem de günübirlik geziler için oldukça verimli kullanabilen çanta türü.

1

genel olarak okul çantası ve günübirlik gezi için kullanılmaktadır. sırt çantasının amacı kolay taşıyabilme ve yükün eşit oranlarda dağılması sonucu rahat kullanılan bir çanta türüdür.

0

okula gittiğimiz zamanlarda içine çanta kalem vesaire şeylerimizi doldurup sırtımızda takmak suretiyle taşınan çantadır.

0

bir yere kısa süreliğine gidilecekse çok kullanışlı olan bir çanta çeşididir. doğa severler için de idealdir. kullanımı ve taşıması kolaydır. birçok faydalı gözü de olur. daha ne olsun?

0

kısa süreli gezi ve tatil için kolayca taşınabilen ve günlük hayatta da çeşitli özellikte olmalarından dolayı kolaylık sağlayan çanta modeli.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.