sirk

hepsi | bugün   8 entry   -

3

bir grup hayvan ve insanın gerçekleştirdiği gösteri amaçlı kurulan büyükçe çadırlar sirk denir. içeri girişler paralı dır ve bu para ile insanlar hem kendileri kazanır hemde hayvanları masrafları karşılanır.

0

her türlü hayvanın şiddet ve işkence ile zoraki eğitilip insanlara gösteri yapılmasını sağlayan ve oldukça talep gören insanlık dışı şeylerin gösteri diye izlendiği yer.
gitmeyin, izlemeyin hayvan eziyetinden kimseye para kazandırmayın.

0

hayvanların zorla eğitilip oy atıldığı yerlerdir. bazen tehlikeli sonuçlarda doğurmaktadır. hiç gitmedim ama eğlenceli bir yere benziyor.

0

hayvanların insanları eğlendirmek amaçlı kullanıldığı yerdir hayvanlar zorla eğitilir ve esir alınır onlara zorla bir şey yaptırılmaya çalışılır bence çok yanlış bir şey ve insanlar sirke gitmemeli

1

eskiden çeşitli hayvanların gösterilere çıkarıldığı şimdi ise modern şirk adı altında yalnızca insanların gösteri yaptığı büyük geniş çadırlardır.

0

bir çok hayvanın sözde eğitilerek gösteri yapıldığı yer. ve hiç bir hayvan doğası dışında şeyleri yapabilecek potansiyel de değildir işkence ve eziyet ile bazı şeyleri öğretip bu hayvanlar üzerinden sirklerde para kazanıyorlar. insanlık dışı şeyleri izlemek bana göre değil.

0

hayvanlara çeşitli hoşa giden davranışların kazandırılıp para karşılığında insanlara izlettirilen yer. hayvanlara işkence yerleri. para verip de gideni kınıyorum. gitmeyin.

1

bir yerde kurulmuş olan önceden çadırlarda olan şu anda da bazı kapalı erlerde yapılmış olan insanları eğlendiren bir akrobasi yeridir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.