sigorta

hepsi | bugün   19 entry   -

1

bir süre sonra ortaya çıkabilecek olan tehlike ve kazalardan doğan zararların insanlara giderilmesi amacıyla yapılmış olan bir taahhüt dur.

1

ınsanların kendi güvenliğini sağlaması için çıkan kurumdur veya elektrik devresi emniyeti demektir elektrik ne zaman atarsa sigorta atmış olur.

0

bir işte çalışırken karşı tarafın sağlık güvencesini yapılan seye denir vs arac ev kullandıgımız esyaları güvence altına almaya yatar

0

güvence demektir. ev araba veya değerli eşyalara yapılır. ayrıca sağlık sigortası da vardır. hastane masraflarını böylece sigorta karşılar

2

genellikle evlerde, iş yerlerinde bulunan, elektriğin kontrolünü sağlayan, kontrol mekanizmaları olarak bilinmektedir.

1

elektrikle ilgili bir sorun çıktığı durumlarda, kullanılması gereken bir mekanizmadır. binaların ana sigortası olduğu gibi, her evin küçük sigorta kutuları vardır. olası bir akım değişikliğine karşı, ev eşyalarını korur ve yangın çıkmasını engeller.

0

bir kişinin ileride başına gelebilecek herhangi bir olumsuz durum sonucunda uğrayacağı zararları karşılayabilmek adına önceden belirli miktarda ücret ödeyerek yapmış olduğu sözleşmedir. sigorta şirketleri aracılığıyla yapılan bu işlemlerin konut, araba ya da hayat sigortası gibi birçok türü bulunmaktadır.

1

önceden ödenen prim karşılığı kişinin herhangi bir yönden başına gelecek tehlikelere karşı yaptırdığı sözleşme örneğin kaza sigortası trafik sigortası

0

bir kaç anlamı vardır. anlamlarından biri güvencedir.diger anlamlarından birisi ise bir mal ve ya eşyanın korunması için ödenen para karşılıgı alınan teminat. bir digeri ise eelktrik sigortası.

0

bir yaşam güvencesi.

0

daha yaşım küçük oldugundan dolayı çok bilgim yok

0

güvence gibi

0

sigorta insanların çalışırken başlarına herhangi bir kaza gelmelerinden dolayı veya iş dışında başlarına gelebilecek sağlık sorunları için hastaneye gittiklerinde devlet tarafından bir miktar hastane masraflarının karşılanmasına verilen isimdir

0

prim karşılığında ödenen bedel

1

bir yaşam güvencesi çalıştığımız günlere tekabül eden.

0

ileride başına gelecek bir olayda zararı karşılamak için ufak bütçe karşılığında şirketle yapılan bir anlaşma

0

sağlık,yaşam,araç,ölüm ve benzeri önemli zamanlarda en kurtarıcı yaşam güvencesi.

0

insan hayatını zor durumlara karşı koruyan sağlam hayat güvencesidir.

0

önceden ödenen prim karşılığında, bir kimsenin ya da bir şeyin herhangi bir yönden ilerde karşılaşabileceği zararı gidermek için, bu işle uğraşan bir kuruluşla yapılan bağlantı sözleşmesi.
"kaza sigortası ya da trafik sigortası yaptırdın mı?"
2.
bu tür sözleşmeleri yapan kuruluş, şirket.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.