sigarayı bırakmak

hepsi | bugün   15 entry   -

2

2. günü sonunda ya bir tane içeyim deyince, kokusunun ne kadar iğrenç olduğunu farkettim bu meretin..
hatta midem bulandı.. nefret ettim.
...
..
.
sonra 3-4 tane daha içtim, koku moku kalmadı, mis gibi oldu..
85. deneme: başarısız

1

sigarayı bırakmak bazı insanlar için çok zor aslında ama yinede içmemek için mücadele etmek lazım bırakmak çok zor geliyorsa bile azalta azalta kurtulmak gerekiyor çünkü her gün biraz daha insanın iç organlarını çürütüp ölüme yaklaştırıyor. bu yüzden başlamıyanlara ve hiç içmeyenlere tavsiye etmem

1

benimki daha çok sigaraya ara vermek formunda oluyor.
birkaç ay içmiyorum. sonra tekrar başlıyorum.
ama umudumu yitirmedim.
bir gün başaracağım.

1

gerçekten bırakmak istediğinizde bırakılır anca yoksa zor

2

bırakmak zor olabilir. ama yavaş yavaş bırakılabilir.

1

her şey öncelikle irade gücü olarak değerlendiriyorum çünkü hapı bandı sakızı her şeyi yıllar boyu denedim fakat ben nadir başarılı oldum şu anda da elektronik sigara kullanıyorum ama yine bırakamadım.

3

bir insanın sigarayı bırakma bilmesi çok zor bir şeydir ani bağımlılık yaptığı için insanlar genellikle sigarayı çok zor bırakırlar .sigarayı bırakmak için öncelikle insanın kendisini şartlandırması gerek. ben bunu bırakacağım bir daha içmeyeceğim demesi gerekiyor.

2

hacı sigarayı bıraktım deyip ağzına sürmediğinde olur. öyle ki en etkili yöntem de budur. zor mu? evet zor. yada öyle başlayıp bir delik bırakırsan yani bir dal içeyim yine içmiyorum zaten filan dersen bıraktım dediğin o günden bu güne tam on yıl geçer hala tek tük içmeye devam edersin. yeterki bir fırsatını bul yani. aha örnek ben...

1

3 sene kullandım ve bir anda bıraktım. zor olmadı sürekli bişiyler atıştırdım. yokluğunu çok aramadım. hatta iyi ki bırakmışım diyorum. hem nefes konusunda hem de para konusunda daha rahatım.

1

sigarayım bırakmayı denedim fakat bir insanın derdi varsa içer benim derdim çok bir çok şey yolunda gitmiyorsa arkadaş sigarayı bırakamaz bağımlı olduğu için dertlerinden için bağımlı olmuştur benimki ise sevda meselesi olmuştur sigarayı bırakmak istiyorsanız nikotin sakız kullanın

2

sigarayı bırakalı altı ay oldu. genelde azaltarak bırakmaya çalıştım fakat hep başarısız oldum. sigarayı bırakmak isteyen arkadaşlar birden bırakmalıdır. aksi takdirde imkanı yoktur.

0

her sigara tiryakisinin hayalidir. aslında bir taraf bırakayım derken diğer taraf atın ölümü arpadan oldun der. taa ki doktorun artık içersen ölürsün cümlesine kadar. bu cğmle dönüm noktası olur. bazıları da ulan içsem de öleceğim içmesem de öleceğim. ver coşkuyu der. içmeyin!!

0

bünyelere yapılacak en güzel olaydır.bıraksalar da kendilerine gelse bütün organları.yazık ediyorlar kendilerine sadece.en akıllıca atılacak bir adımdır bu.

0

bırakmak için çabalayıp bırakmak ve sonrasında tamamen kurtuluyorum derken, birinin ciddi anlamda hayallerinizi, sevginizi, ve sizi hiçe sayması büyük bir yıkım ve kabullenme sorunsalı derken o pis şeyi tekrar tekrar yakmak ve sonrasında geri başlamış olmak.
bırakılmıyor.

0

sigara içmek insanı öldürür içerisinde bulunan nikotin insan vücudunda bağımlılık yapar sigarayı bırakmak istiyorum anı içine çekmemek ve sağlığına geri dönmek isteyen kişilerin yapmış olduğu tercihtir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.