seviye

hepsi | bugün   9 entry   -

0

ahmetesor'da seviye, girilen içeriklerin kalitesine ve kişinin sitedeki popülerliğine göre belirlenen bir puandır.

0

site içerisinde aktif kaldıkça ve kaliteye göre artan bir sistemdir. seviye arttıkça ayrıca cevap, soru haklarımızda artabilir.

0

seviye ahmetsor sitesinde ki üyelerin aktif olma, yapılan soru veya cevaplara, takipçisi ve popülerliğini göre bir yere bir seviye getirmesi ve bazı haklar kazanmasına sebep olan mesela daha fazla soru ve cevap yazma ve gibi haklar tanınmasında rol alan bir şeydir.

0

ahmetesor seviyesinde ne kadar yüksek seviyen olursa biraz daha cevap hakkına sahip oluyorsun içerikler kontrol edilip doğru cevaplar için yüksek ap veriliyor

0

bir yarışma yada bi oyunda veya benzer bir olayda ilerleyerek daha gelişimi gerektiren veya değişik kademelere ulaşmaya verilen kısa addır

0

ahmetesor sitesi için, sitede geçirilen zaman neticesinde takipçi sayısının artması, verilen cevapların kalitesi ve sorulan soruların kalitesi neticesinde site yönetimi tarafından seviye yükseltme işlemi yapılır.

1

ahmete sor sitesindeki son bir kaç günlük gelişmelerden sonra seviyen kaç olursa olsun soru ve cevap haklarının bir anlamı yok çünkü ap kazandırmıyor bu yüzden seviyenin bir esprisi kalmadı

0

seviye, belli bir olayda, yarışmada veya oyunda kademe atlamaya seviye denir. aşılan her seviye bir başarı olup insana bir çok şey kazandırabilir.

0

bir şeyin diğerine göre olan yükseklik kontrolü derecesi ahmete sor.com da seviye diğerine göre olan bir üst kademe gösterir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler