sarımsak

hepsi | bugün   10 entry   -

0

soğanlı bir bitki türüdür. yapraklarında, saplarında ve soğanında kokulu bir yağ bulunur. çoğu yemeklerin vazgeçilmezidir. antibiyotik özelliği vardır.

0

soğanın kuzeni diyebiliriz çok kokar ama çokta faydalıdır örneğin saç ve sakal çıkarıcı özelliği vardır sonra iyi bir antibiyotiktir

1

şifalı bir şeydir. bolca ağız kokusu yapar. ama çok pişirilince bir koku yapmaz. yemeklerde güzel gider.

0

sarımsak antibiyotik özelliği olduğundan alternatif tıp olarak oldukça fazla kullanılır. bazı yemeklerin vazgeçilmezidir.

1

doğal bir antibiyotiktir ve ne kadar koksada okadar lezzetlidir yoğurtlu ağır yemeklere çok yakistiririm. herkes yemeli bence sağlıklı şeylerden uzak durulmamali.

0

dişlerden oluşan bir sebzedir. antibiyotik kaynağı olarakta bilinir. yenildiği zaman hoş olmayan bir kokusu vardır.

0

mikropların korkulu rüyasıdır.o gün yediğinizde gün boyunca ne yaparsanız yapın derinden kokusu gelicektir.aynı zamanda saça ve kaşlara da sürülebilir.besler ve uzatır kılları.doğal antibiyotiktir.fazlası tansiyonu düşürür, halsizleştirebilir.daha çok yoğurtlu mantının, yoğurtlu makarnanın, yoğurtlu kızartmaların içine katılır.aynı zamanda yemeklerin içine de ekstra lezzet katsın diye katılır.

0

saç çıkardığı söylenen ağır kokulu bir bitkidir. tansiyona da faydası olduğu söylenir. yemeklere ayrı bir lezzet katar. kebabı bile yapılmaktadır. çok severim. bol bol yerim. cacık onsuz olmaz.

0

doğal antibiyotik olarak da adlandırılan sarımsak bitkisi acımsı tadıyla yemeklere güzel tat katar.grip ve nezle durumunda kullanımı faydalıdır.

0

hem doğan hem sarımsak kadın hastalıkları için birebir. sarımsak ayrı ayrı dişleri bulunmakla birlikte bir bütün olarak soğana benzer.yemege lezzet katar. çiğ olarak tüketilmesi ağız kokusu yapar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.