şapka

hepsi | bugün   10 entry   -

1

başı korumak için takılabildiği gibi süs içinde takılabilmektedir. şapkaların bir çok çeşidi vardır.

0

kış aylarında soğuktan yaz aylarında sıcaktan kafamızı korumak için tasarlanmış çeşitli modelleri olan bir çeşit aksesuardır.

1

şapka, başa giyilen veya takılan, pek çok farklı türü olan aksesuar. başı sıcaktan, soğuktan veya yağıştan korumak amacıyla, dinî bir gereklilik olarak ya da sadece süs eşyası olarak giyilir.

0

kafaya takılan bir aksesuardır.genelde soğuktan,rüzgardan korur.fötr şapka,frenç beret,bere,hasır şapka gibi türleri vardır.

0

genellikle yazın tercih edilir güneşten veya yağmurdan korunmak için kafayı korumak için tercih edilen bir parçadır güneş başımıza geçmesin diye kullanılan en önemli faktördür.

0

yazlık kışlık olmak üzere iki ayrılır.herkesin kullanabileceği türden şapkalar vardır.her rengi vardır ve herkese hitap edebilen türleri vardır.fötr şapka, hasır şapka gibi, bere gibi şapka türleri vardır.fötr şapkaların da yün olanları vardır.aksesuar olarak kullanılır.

1

aksesuar yada bir şeyden korunmak için başa takılan bir elemandır.

1

insanların başlarını korumak amacı ile yada bir resmi kurumda kendisinin tanınabilmesi amacı ile yapılmış olan bezden yapılan bir başlık türüdür.

0

sıcaktan korunmak için kullanılan eşyadır. fakat çoğu tercih aksesuar olarak kullqnım şeklindedir. birçok farklı modelde şaoka vardır. bazı şapka modelleri ülkeye, şehire, bölgeye özgü olabilmektedir.

0

kafaya takılan çeşitli dokuda ve şekilde olabilen ilk olarak güneşten korunmak için kullanılan daha sonraları aksesuar amaçlı da kullanılan eşya.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler