samsung

hepsi | bugün   15 entry   -

1

samsung teknoloji üzerine ürün üreten bir markadır.

0

teknolojik alet üreten ünlü bir şirkettir. telefon,tablet, bilgisayar, televizyon vs. gibi teknolojik alet üreten bir markadır.

0

bu markayı daha tavsiye eden kişi görmedim. zaten bende pek sevmem benim tercihim huawei her zaman.

0

kore merkezli bir teknoloji devidir. irili ufaklı farklı ihtiyaçlara göre cihaz ve makşne üretir. cep telefonundan iş makinelerine kadar ürün gamı bulunmaktadır. ürünleri kaliteli ve sağlamdır.

0

samsung kore markası, elektronik eşya üreten bir markadır. (telefon, laptop, televizyon vs.) ürünleri bence kaliteli ve iyidir. samsung candır.

1

teknoloji alanında isim yapmış en önemli firmalar arasında yer almaktadır. koreli bu şirket bir çok cihaz ve makine üretmektedir. ürünleri çok iyi dayanıklıdır.

0

samsung güney kore merkezli bir şirkettir. samsung elektronik bir çok ürünü ile ülkemizde satışa sunulan elektronik ürünlerden biridir.

0

telefon markası

1

telefon, bilgisayar, gear, tablet gibi teknolojik aletlerin satıldığı yerlerdir. markalaşmıştır. kalemli telefonları ile öne çıkmıştır.

0

kore'nin teknoloji markasıdır.özellikle telefonları günümüzde gelişmiş telefonlardır ve çok kişi kullanmaktadır.ıphone ile yarışır.

0

android işletim sistemi ile çalışan güney koreli bir marka telefon satışlarında dünyada birinci sırada olan şirket

1

samsung lee byung-chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan güney kore merkezli bir şirkettir. yönetim kurulu başkanı lee kun-hee'dir. samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, samsung elektronik'tir

0

1938 yılında güney korede samsung lee byung tarafından kurulmuş olan teknoloji devi firmadır.

1

kore patentli elektronik eşya üreten bir teknoloji firmasıdır. samsung elektronik eşya üretiminde geniş bir yelpazeye sahiptir. dünyada sayılı firmalar arasında söz sahibidir.

0

elektronik bir eşya üreten markadır hem telefon hem de elektrikli ev eşyaları süpürgeler ütüler tv'ler bulunur kullanışlı bir markadır ve garantisi uzundur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.