şalgam suyu

hepsi | bugün   7 entry   -

1

her zaman kolayca ulaşılabilecek fermente ürünlerden biridir. yemeklerde asitli içecekler yerine tercih edilmesi doğrudur. acılı ve acısız çeşidi bulunur. rengi kırmızının güzel bir tonudur.

2

rengi bordodur. oldukça tuzludur. pancardan elde edilir. lezzeti diğer içeceklere göre farklıdır. doğal bir sebzeden elde edilmesinden dolayı asitsiz ve organiktir.

0

adana da acılı adana kebabın yanında tüketilen mükemmel bir içecektir

0

şalgam suyu, adana ilinde birçok örneiğini bulabieceğimiz şalgam bitkisinin özenle sularını sıkarak hazırlanan bir acılı içecektir.

0

rengini ve ana maddesini şalgamdan alan acılı ve acısız seçenekleri olan özellikle kebapların yanında tercih edilen içecek.

1

şalgam suyu adana yöresine ait bir içecektir. acılı ve acısız olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. ben şalgam suyunu çok severim bayılırım. bir insan nasıl günde 3 litre su içiyorsa bende su niyetine şalgam suyu içerim. çok şanslıyımdır midem hiç yanmaz. özellikle adananın yanında, ciğköftenin yanında ve iskenderin yanında içmekten büyük keyif alırım.

0

adana ilimizle özdeşleşen bir lezzettir. turpgillerden olan şalgam kullanılarak yapılır. isteğe göre acılı da olur acısız da olur. pet şişelerde marketlerde satılmaktadır. talep çoktur. çünkü bir içen bir daha ister. tadı hoştur. iç iç coştur :d

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.