sakal

hepsi | bugün   13 entry   -

1

erkeklerin yüz bölümünde çıkan sert kıllara sakal denir. kesilmediği sürece aşağıya kadar uzayabilirler.

0

sakal insanların çene altlarında çıkan kıllara denilir.genelde erkeklerde olan ve sürekli olarak uzayan kıllardır. bazen kadınlarda da olur alırlar.

0

sakal erkeklerin makyajı bana göre. özellikle de keçi sakal modeli yakışanlar efsane oluyor. sürekli traş olma zorunluluğunda olanlar için de sakal eziyettir diye düşünüyorum.

0

yetişkin erkeklerde yanak ve alt çenede çıkan kılların tümü.

1

ergenlik çağını atlatmış erkeklerde, çenesinin alt kısımında kılların çıkmasıyla oluşur.

1

erkeklerde ergenlik çağını geçmiş olan bireylerin yüzlerinde çıkan kıllara sakal denir.sakalları kestikçe sertleşir.

0

erkeklerin yüz bölgesinde çıkan kıllara sakal denir. ergenlikle ortaya çıkar. ortaya çıktıktan sonra hep kalır. erkeklerin aksesuarı olduğunu da söyleyenlerden de vardır.

0

daha çok erkeklerin yüzlerinde çıkan yanak bölgesinde oluşan yıllardır kabasakal bir de kirli sakal diye çeşitleri bulunur.

0

genellikle erkeklerin yanağında çıkan sakal çeşitli modeller verilerek erkeklerin tarz sembolü haline gelmiştir.

0

canlı türlerinin çoğunda görülen ve en çok da erkeklere has olan bir durumdur. keçi sakal, top sakal, hacı sakalı gibi değişik şekilde uzatanları görmek de mümkün.

1

sakal, genellikle erkeklerin çene, yanak, boyun ve üst dudak kısımlarında büyüyen kıllara verilen ad. erkeklerde ergenlik çağından itibaren gözlenmeye başlayan sakal, hirsutizm rahatsızlığı olan kadınlarda da görülebilmektedir

0

genellikle erkeklerin yanaklarında çene altından kadar olan kısımda çıkan kıllara denir bıyık iste dudak üstü çıkan kıllar ığdır sakal kirli sakal ve gür sakal olmak üzere çeşitlerinde bulunur

0

dertten pek fazla birşey vermeyen sadece şekilli kesenler için bir karizma aracı olan aslında ömrümüzün birkaç ayını bizden çalan şerefsiz kıllar

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.