safranbolu

hepsi | bugün   9 entry   -

1

karabük'ün ilçesi,küçük bir ilçe çok ünlü ve turistik,karakteristik evleri ve doğası ile yerli yabancı turistlerin uğrak yeri,safranbolu cam teras a uğramanızı tavsiye ederim ayrıca gezilecek kanyonları da var,başkent ankara'ya çok yakın.

1

safranbolu'nun evleri oldukça ünlü. turizm yönünden güçlü bir ilçe. gidilip görülmesi gereken yerlerdendir.

0

yaşadığım ilçe, arka sokaklar ın bir bölümünün çekildiği lokum, ev ve safranın meşhur olduğu insanların birbiriyle saygı ve uyum içinde yaşayıp son zamanlarda karabük üniversitesine gelen bazı it kopuk yüzünden bozulmaya başlayan, islamın başkenti, unesco miras kentidir

0

birazdan gideceğim yerdir her gittiğimde kendimi mutlu hissettiğim eskiyi yaşatan evleri ve sıcak insanlarıyla dikkat çeken yerdir.

0

karabük ilimizin bir ilçesi olup turistik bir yerleşim yeridir. tarihi ve kültürel güzellikleriyle oldukça dikkat çeker. ülkemizde türk toplum yaşamının özelliklerini kent ölçeğinde yaşatan bir yerdir.

1

safranbolu, karabük ilinin turistik bir ilçesidir. konumu ankara'nın 231 km kuzeyinde ve karadeniz'in 90 km güneyindedir. karabük ilçe merkezinin de 8 km kuzeyinde bulunmaktadır. safranbolu şehir merkezi ve karabük il merkezi birbirine yakındır

0

karabük iline bağlı daha çok yerli turist akını olan, yabancı turistlerin de ilgisini çeken kümelenmiş ve evlerinin yapısı ve şekilleri itibari ile de rağbet gören yerleşim yeri.

0

karabük ikinci memleketim, safranbolu direk evim gibi. muhteşem evlerinin sanat eseri eşliğinde sıralanaşı, safranbolu'ya özgü çeşitleri ve ürünleri kendine has doğası ve güzelliği ile sımsıcak hissettiren güzel ilçe.

0

karabük ilimize bağlı bir ilçedir.yüz ölçümü yaklaşık olarak 1.013 kilometre karedir.nüfusu yaklaşık olarak 63.965 kadardır.bu ilçenin 1 tane beldesi vardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler