sade soda

hepsi | bugün   10 entry   -

2

her derde deva olarak bilinen sade soda... şaka şaka genellikle karnımızdaki rahatsızlıktan oluşan bir durum olduğunda içeriz çok da iyi gelir tavsiye ederim.

1

yediklerimizi eritmemizin kolay yolu sade sodo içinde sodyum mineralle dolu bir içecek karın arısında baş ağrısın ilaçla birlikte kullanabiliriz ..

3

asla vazgeçemediğim, özellikle yaz aylarında muazzam ferahlatıcı ve şişkinlik yaşayan insanlar da mide rahatlatıcı harika içecek...

2

çok severim, en sevdiğim türü de beypazarı sodadır.

1

sade soda doğal minarellerden oluşan bir içecek. insan vücuduna çok faydalı olduğu gibi yüz temizleme olarakds kullanılabiliyor. her gün ya da 2 3 günde bir sade soda içmek minarel ihityacımı karşılar.

2

soda,maden suyu olarak da bilinir ve suda karbondioksitin çözündürülmesi ile elde edilir.günümüzde sadece mideyi rahatlatmasıyla bilinsede pek çok yararı vardır.

1

her evde bulunan, yemeklerden ve iftarlardan sonra vazgeçilmez içeceklerdendir. yediklerimizi sindirmeye yarar. mideyi rahatlatır. meyvelisine göre tadı daha hoştur.

2

içinde farklı tuz ve minerallerin bulunduğu gazlı, asitli bir içecek çeşididir. genellikle yemeklerden sonra içilmesi tercih edilir. çamaşır sodası da bulunmaktadır ve beyazlatıcı özelliği bulunmaktadır.

2

jeolojik ve fiziksel olarak koruma altında tutulan yeraltı sularından kuyu açılarak veya kaynaktan doldurularak elde edilmiş, çözünmüş katı madde içeriği toplam 250 ppm'den daha az olmayan sulara verilen isimdir. çözünmüş mineral tuzları, elementler ve gaz içerirler.

1

en sevdiğim kızılay ve beypazarı markaları. yemeklerden sonra üzerimden yük alıyormuş hissi vermesi, sade türk kahvesinin yanında ki muhteşem uyumu, yazın serinleten bazen de limonla tercih edilen doğal su.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.