saç dökülmesi

hepsi | bugün   9 entry   -

1

saçın içerisinde bulunan kökleri zayıf olan tellerinin kopması ve önlem alınmadığında kelleye doğru gidilebilecek kadar önemli bir husustur.

1

saçın, ölerek dökülmesidir. erkek tipi ve kadın tipi vardır. genetik bir durumdur. stres dökülmeyi hızlandırır ve artırır. tek çözüm yolu saç ektirmektir. başka şeylere boşuna para vermeyin. geçmiş olsun.

1

erkeklerde kadınlara göre daha sık görülen bir rahatsızlıktır. yaşın ilerlemesiyle birlikte saç dökülme riski artar. stres ve kalıtsal özellikler saç dökülme oranını arttırır.

0

o konudan benze muzdariptim 2 aydın aktardan aldığım zeytinyağlı organik sabun kullanıyorum saçlarımda ilk etaplarda çok sertleşti saçlarım ama şimdi çok güzel kadife gibi yumuşacık küçük saçlarım bile uzamaya başladı tavsiye ederim

0

saçın genetik faktörler veya hastalıklar nedeniyle ölerek yok olmasına denir. saç dökülmesinin erkek tipi ve kadın tipi vardır. erkek tipi dökülme, geri dönüşü olmayan, sürekli dökülmedir. tek yolu saç ekimidir. kadın tipi dökğlme ise hormonal değişimler ile görülür, dönemseldir.

0

kadın ve erkeklerde görülen yaşlılıktan veya hastalıktan ötürü saçların kopması ve dökülmesi durumudur ayrıca günde 100 tel saç dökülmesi normal karşılanmaktadır.

0

çoğu saç dökülmesinin nedeni yaş ilerlemesi, sıkıntı, stres ve kullanılan saç bakım ürünleri vb. şeylerdir. tedavi için saç ekimi yapılıyor. eğer doğal olmasını istiyorsanız limon ve sarımsak özlü bir karışım hazırlayarak düzenli olarak uygulama sonucunda saç dökülmesinin azaldığını göreceksiniz.

0

çoğunluk stresten ve çalıştığı ortamlardan dolayı saçın ölmesidir. erkeklerde kadınlara oranla daha erken kel kaldıkları bir gerçektir.

0

genellikle erkeklerin genç yaşta sıkıntılar yaşadığı bir durumdur. saçların dökülmesi kafalarının kel olması onları daha yaşlı göstermekte, çoğu kişi bu konuda ruhsal sıkıntılar bile çekmektedir. çoğu saç dökülme olayı genetik nedenlerden olurken, bir kısmı da kişinin yaşadığı stres ve sıkıntılardan da olabiliyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.