saç bandı

hepsi | bugün   16 entry   -

1

saçların geriye doğru atılmasını sağlayan, saçları çevreleyen toka türüdür.

0

saçınız gözünüzün önüne gelmesin diye alına veya saça takılan aksesuar olarak tanımlanmaktadır.

0

bütün kızların kullandığı bir saç aksesuarı dır. herkes kullaniyor bunu genelde

0

saçımıza takılan bir banttır

0

saçların düzgün durması için kullanılan kumaş bir banttır. sporcular kullanır. spor yaparken kullanılır. genellikle bayanlar kullanır. uzun saçlı erkekler de tercih edebilir.

1

kumaş bir banttan yapılmış ve saçların düzgün durması için takılmakta olan genellikle bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

0

uzun saçlı kişilerin kullandığı spor yaparken koşarken kafalarına taktığı saçlarına önüne gelerek rahatsız olmamaları için yapılmış eşya

0

saçların sabitlenmesi veya şekil verilmesi için kullanılan bez plastik yada benzeri madde

0

hem kadınların hem de erkeklerin kullanabildiği bantları saç bandı denir erkekler genelde saç bandı taktıktan yeterliliklerini gözlerine ter gelmesin diye kadınlarsa saçlarını toplamak amacıyla takarlar

0

saç bandı, saç veya alın çevresine giyilen ve genellikle saçları yüz ya da gözlerden uzak tutmak için kullanılan bir giyim aksesuarıdır.

0

erkeklerin veya kızların saçının önüne düşmemesi için saçına taktığı banttır.

1

uzun saçlı erkek veya kadınların saçlarının önlerine düşüp görüşünü kapatmaması, gözüne girmemesi için taktığı aksesuar. eskiden erkekler pek uzun saçlı olmadıkları için takmazlardı.

0

genellikle kadınların saçları önlerine gelmesin diye kullandığı bir saç aksesuarıdır.her rengi vardır.kimisi pullu, kimisi simli olabilir.

0

futbolcuların koşucuların basketbolcuların kafasına taktığı saçı uzun olan kişilerin koştuğundan saçları önüne gelerek rahatsız etmesin diye kullandığı bir banttır çeşit çeşit renkli olanları vardır

0

saçın önüne gelmemesi ile tutturduğumuz tokadı veya saçı düzenli bir şekilde durdurmak ve sürekli saç ile uğraşmamak için kullandığımız eşyadır.

1

genellikle kadınların kullandıkları, saçlarının enselerine değmesini engelleyen lastikli ve birleşik kumaş parçalarıdır. erkeklerin kullandıkları da zaman zaman görülmektedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.