redkit

hepsi | bugün   8 entry   -

3

çizgi film karakteri olan bu hayali kahraman kendi gölgesinden bile hızlı silah çekebilme özelliği bulunmaktadır. azılı düşmanları daltonlar ve sadık atı düldül'dür.

2

çizgi roman karakteri ve yaratıcısı belçikalı karikatürist morris'dir. dalton kardeşleri yakalamakla görevlendirilmiş ve çizgi film olarak uzunca bir süre devam etmiştir.

1

çizgi roman karakteridir. çizgi filmi hatta sinema filmi de yapılmıştır. bir kovboydur. dalton kardeşlerle ve suçlularla mücadele eder. atı ve köpeği vardır.

2

red kit bir çizgi film kahramanı kovboy dur atı düldül ve köpeği de evlilikte yaşamın üstüne ve daltonlara karşı savaşan bir kanun adamıdır.

2

retkit çoçukluğumuzun severek izlediğimiz çizgi filimleri kim unuturki daltonları rintintini

0

bir çizgi film karakteri olan daltonların bir karakteridir.

1

çizgi filmin adı olmasıyla beraber içinde kullanılan çizgi dizi karakterinin de ismidir. kendisi kovboydur. hapishaneden kaçan daltonları her seferinde hapse geri sokması ile tanınır.

1

red kit, belçikalı karikatürist morris tarafından çizilen çizgi romandır. çizgi romanın maceralarından bazıları fransız rené goscinny tarafından yazılmıştır. morris'in ölümünden sonra bazı maceralar fransız achdé tarafından çizilmiştir

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler