recep tayyip erdoğan

hepsi | bugün   10 entry   -

6

31 mart yerel seçimleri için mevcut görevi olan cumhurbaşkanlığını unutup, parti lideri kimliği ile il il, ilçe ilçe gezerek seçim mitingi yapan türkiye cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı.

0

unutulmaz bir lider. ülkemize önemli hizmetler sunmuş, inançlı, azimli bir başkan. kul olduğu için elbette hataları vardır ama artıları o hataları kapatacak kadar çok dua edenleri gibi.

-8

recep tayyip erdoğan adamın hasıdır. - verenlere selam olsun :-). elinizi korkak alıştırmayın.

0

türkiye cumhuriyetinin reis'i cumhurbaşkanıdır

0

recep tayyip erdoğan sözü yerindeyse milletin yarısının sevdiği ve yarısının da sevmediği bir parti lideridir. kendisi meydan meydan dolaşarak bir partinin propagandasını yaparak sevilmeyen bir lider olmaya da imza atan kişilerden olmuştur.

-5

türkiye cumhuriyeti'nin ilk başkanı.reis.

0

sokak ağzı konuşmalarıyla milleti ayrıştıran, kendi halkına terörist diyen, her dakika ekran da görmekten bıktığımız ülkenin %52 sinin seçtiği cumhurbaşkanı.

0

ülkenin yarısının sevip yarısının sevmediği bir başkan.. ama kim ne derse desin, dünyaya yüreklice konuşacak ülkede ki tek kişi.

1

2003-2014 yılları arasında başbakanlık yapmış, ve o tarihten bu yana da cumhurbaşkanlığı yapmaktadır. her ne kadar birçok insan bunu ayırt edemese de kendisi partili cumhurbaşkanlığı sisteminde hala cumhurbaşkanıdır, başkan değil.

0

recep tayyip erdoğan ülkenin büyük çoğunluğunun sevdiği kalbinden desteklediği bir kısım solcuların, teröristlerin ve emperyalist güçlerin emrinde olan kişilerin nefret ettiği bir liderdir. genelde onu sevmeyenler islama uygun bir yaşam sürmesinden rahatsızlar. kendileri gibi içki içsin, dünya işlerine tapsın düşüncelerinden dolayı ondan nefret ediyorlar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.