recep ivedik

hepsi | bugün   8 entry   -

1

şahan gökbakar'ın herkes tarafından çok beğenilen tiplemesi,ve film serisi,herşey çok güzel komik beğeniyorum ama şu osurma geğirme işleri olmasa benim için daha iyi olur,ama sırf onlara gülen de bir kitle var.

0

şahan gökbakar ın oynadığı film serisidir. komedi tarzı olan film ülkemizde gayet iyi izlenmeye sahiptir bende tüm bölümlerini inceledim.

0

şahan gökbakar'ın oynadığı ve beş tane serisi olduğu bir filmdir.film komedi tarzındadır ve her filmi diğerinden daha komiktir.

0

şahan gökbakar'ın canlandırdıüı bir karakter. ilk olarak skeçlerinde canlandırmıştı. sonra ise film serisi haline getirdi. filmleri çok beğenildi.

0

şahan gökbakar'ın canlandırdığı ve her serisinde daha da komik olan bir oyuncu. kendisini tebrik ediyorum. adam güldürüyor.

1

şahan gökbakar'ın bu topluma verdiği zararların timsali olan, nasıl bir tanımlama bile yapacağımı bilemediğim karakter. bence hiç komik olmadığı gibi aslında hayvanlığı toplum gözünde sevdirdiği için yanlış da olan bir film serisi.

0

ilk ikisi oldukça fazla izlenip beğenilen film iken daha sonra serileri ile oldukça saçma ve anlamsızlaşan bir film karakteri. fazlası bayıyor.

1

film serisi oluşturulmuş olan ve insanların çok büyük emekle özellikle makyajlarının yapıldığı filmlerdir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.