powerbank

hepsi | bugün   11 entry   -

2

özellikle akıllı cep telefonları ve tabletler başta olmak üzere mp3 player, fotograf makinesi ve birçok şarj edilebilen elektronik cihazı şarz etmenize olanak sağlayan küçük boyutlu şarz cihazıdır.

0

telefonlar için elektrik bulunamadığı zamanlarda insanların yanında taşıyabildiği küçük boyutta şarj cihazı.

0

taşınabilir şarj cihazlarına powerbank adı verilir. cep telefonu, tablet vs gibi aletleri şarj etmek için kullanılır.

1

powerbank, özellikle akıllı cep telefonları ve tabletler başta olmak üzere, mp3 player,fotoğraf makinası vb bir çok şarj edilebilen elektronik cihazı şarj etmenize olanak sağlayan küçük boyutlu şarj cihazın adıdır.

1

her zaman yanımızda taşıyabileceğimiz bir şarj aletidir.mah olarak güçleri vardır.bir kaç defa telefonunu şarj edebilirsin.

1

telefonları şarj etmeye yarayan, kablosuz, yollarda şarjın bitmesi durumunda kurtarıcı bir cihazdır. onu da şarj etmek gerekir. bazıları 2 kere şarj edebilirken telefonları, bazıları da 3-4 kere şarj edebiliyor.

2

yedek güç deposu anlamına gelmektedir. telefonları, bilgisayarları, teknoloji aletleri şarj etmek için kullanılır.

1

yedek bataryadır. çok kuvvetli bir üründür. normal cep telefonu bataryanızı 3-4 defa şarj edebilecek ürünler vardır. taşıması kolaydır. şarj ihtiyacı olanların imdadına yetişen bir üründür. tabi onun da şarjının olması gerekir.

0

sürekli olarak telefonu şarja takma sıkıntısından insanı kurtaran sadece bir kere şarja takıp telefonu 3 -4 kere şarj eden el taşıma şarj aletidir.

0

taşınabilir şarj cihazları. elektriğin olmadığı yerlerde telefonun şarjının bitmemesine ve iletişimin kopmamasına yaradığı kesin, kendisi de şarjlı bir alet olduğundan çok da uzun süre elektrik ortamda olmamak da yarar var.

0

uçakta kullanılmaması gerekir. kapatılıp muhafaza edilmelidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.