photoshop

hepsi | bugün   7 entry   -

1

adobe photoshop olarak da bilinir. bir sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır. günümüzde ise ünlülerin sağımı solumu daha ince göstereyim uğraşıyla fotoğrafların arka planlarını eğen büken bir uğraştır. bu tür fotoğraflara photoshop yapmış denilir.

0

bir çeşit fotoğraf düzeltme,o fotoğraflardaki pürüzleri düzeltme uygulamasıdır. 1987 yılında michigan üniversitesinde doktora yapan biri tarafından oluşturulmuştur.

0

özellikle grafik tasarımda sık sık kullanılan piksel tabanlı çizim programıdır.

1

piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenleme biçimi. adobe systems'in fotoğraf işleme yazılımcısıdır. özellikle de sosyal medyada fotoğraf paylaşma çılgınlığı olanların güncel olarak kullandığı, ağzını, yüzünü, gözünü düzelttiği, zayıflattığı, vs. vs. bir çok görsel değişim için kullandığı favori program. doğallıktan uzaklaşmanın profesyonel yöntemi.

0

genellikle insanların beğenmedikleri yerlerini düzeltmek için kullanılan uygulama.

1

bir resmi farklı şekilde göstermek için kullanılan bir programdır. genellikle fotoğraf çekildikten sonra sivilce yok etmek zayıflatmak gibi önemsiz detaylar için kullanılır.

0

her allahın günü yüzyüze baktığınız bir arkadaşınızın aslında ne kadar pürüzsüz , parlak bir tene ve insanın içine işleyen bakışlara sahip olduğunu,hatta ve hatta göz renginin de sandığınız gibi koyu kahverengi değil yeşil - ela arası olduğunu gösterip hayretler içinde kalmanıza sebep olan program, kimileri için süper olay.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.