pencere

hepsi | bugün   7 entry   -

1

evdeyken dışarıyı görmemizi sağlayan camlı açıklık anlamına gelmektedir.

0

yapıları ve her türlü ulaşım araçlarını aydınlatmak,havalandırmak amacıyla ya da dışarısını görmek için yapılan,panjur,perde gibi eklentilerle daha kullanışlı bir duruma getirilen,çerçeveli ve camlı açıklık.

0

toplu taşıtım araçlarında evlerde içerde kokan kokuyu dışarı atabilmemiz içerinin havalanmasını için açtığımız dışarıyı görmemizi sağlayan bir ev eşyası

1

kapalı bir yeri bir aracı yada hava araçlarında dışarıyı görmek dışarıdan hava almaya yada dışarıdan ışık gelmesi için yapılan cam.

0

evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ve fabrikalarda insanların bu gibi yerlere hava aldırmak için kullandıkları, genellikle şeffaf cam veya buzlu cam olarak kullanılabilen ve açılabilen kapaklardır.

0

ıçeride bulunan tozlu havayı kiri yağmuru içeriye taşınmaması için kullanılan bir ev eşyası ığdır genellikle soğuk havalarda pencereleri kapatıp sıcak havalarda pencereleri açık tutarız

1

kenarlıkları bulunan açılıp kapanabilen çeşitli şekilde açıklıkları bulunan istendiği şekilde ayarlanan ve genellikle camdan oluşan bölümlerdir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler