parmak arası terlik

hepsi | bugün   7 entry   -

0

genellikle plajlarda giyilen bir terlik türüdür. baş parmak ve hemen yanındaki parmağın arasına girien bir toka aracılığıyla ayakta durur. beni fazlasıyla rahatsız eden bir terlik türüdür. çünkü parmaklarımı acıtıyor.

0

adı üstünde baş parmak ve yanında parmağa geçirilen üzeri oldukça ince şerit halinde terlik modeli.
iğrenç ayaklı insanlar giyinince mide bulantısından bir an önce yaz bitsin dedirten, oldukça itici görüntüler ortaya çıkan, keşke olmasaydı dedirten terlikler. ayakları kıllı, çirkin ve çatlak topukları olanlar giymesin lütfen.

1

başparmak ile işaret ayak parmakları arasından giren yazın tercih edilen bir terlik çeşididir daha çok kumsallarda deniz kenarlarında tatillerde giyilen rahatlık açısından tercih edilir.

2

parmak arası terlik, üstü açık, tabanı düz bir terlik türüdür. üretim maliyeti düşüktür ve dünyada sayısız çeşitte desen ve renkte üretilmektedir. ucuz olduğu için hindistan, pasifik adaları ve güneydoğu asya'da çok popülerdir.

1

çok rahat bir terlik modeli olduğu söylenemez ama yaz aylarında çok sık kullanıldığını görüyoruz. bana kalırsa hoş bir görüntü ortaya koyuyor.

1

genellikle yaz aylarında giyilen bir terliktir. deniz, havuz kenarlarında kullanılır daha çok. süslü olanları ve bir çok renk seçeneği vardır.

0

yaz aylarında genelde genelde sahilde havuz insanların tercih ettiği baş parmağı diğerlerinden ayıran terlik modelidir. denizde sahilde giyenleri hala anlamam çünkü ayak ıslak olunca parmak aralarını fena yara yapar ayağı mahveder

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.