paris

hepsi | bugün   11 entry   -

1

fransanın başkenti olup ile-de-france bölgesinin merkezidir aynı zamanda. pariste ikamet edenlere parisien denilir. parisin neredeyse tüm dünyanın bildiği eyfel kulesi meşhurdur.

0

fransanın başkentidir.france bölgesinde yer almaktadır.içerisinden sen nehri geçer.burada bir çok ta futbol takımı bulunur bunların bir çoğuda bilinirler.

1

harika bir şehir! her sokağında görülmesi gereken bir şeyler olan,özgürlükler şehri... tavsiye edilir,burada sürünmektense orda sürünmek kesinlikle daha iyidir,en azından etraf daha temiz...

0

fransa'nın başkentidir. tarihi ve kültürel bir şehirdir. her yıl milyonlarca turist ziyaret eder. eyfel kulesi ve yanan notre dame katedrali en çok bilinen tarihi yapılarıdır. çok turist çeker.

0

spagetti ve pizzasıyla ünlü eyfel kulesine sahip aşk şehri diye bilinen bir şehir.

0

paris dünya tarihinde bilinen ünlü kahramanlarından birisidir provaya kadının oğludur çok farklı olduğu için onu aleksandros diye çağırıyorlardı yani yunan tanımsız olan aşkım sonra olmuştur

0

fransa'nın başkenti olup çok ünlü bir yerdir. eyfel kulesi çok meşhurdur.

1

fransanın başkenti olan şehir tamamen bir tarihle yoğurulmuş en eski şehirlerden bir tanesidir. yakın zamanda notre dame katedrali'nin yanmasıyla tekrar gündeme gelmiştir.

0

fransanın başkenti turistik anlamda çok gelişmiş birçok tarihi mekana sahip şehir özellikle eyfel ve eski müzeleri ile ünlüdür.

0

fransanin baskenti

0

paris fransa lnb pro b liginde 2018 2019 yılında 34 maçta 32 puan ile şu anda liginde 18 takım arasında 11. sırada olan bir basketbol takımıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.