papaz kaçtı

hepsi | bugün   5 entry   -

1

bir iskambil oyunu,en güzel 4 kişi ile oynananıdır isteğe bağlı olarak 2 kişi bile oynanabilir kağıtlar dağıtılır herkes koltuk altındaki den sırayla kart çeker en son elinde papaz kalan kişi oyunu kaybeder.

1

iskambil kağıdıyla oynanan eğlenceli bir oyun. 4 kişiyle oynanması tavsiye edilir. herkese eşit sayıda kağıt dağıtılır. sırayla diğerlerinden kağıt çekilir. aynı şekle ve sayıya ait olan kağıtlar elden atılır. elinde papaz kalan papazı alır.

1

old maid, muhtemelen kaybeden içkilerin parasını ödediği eski bir kumar oyunundan türeyen iki veya daha fazla oyuncu için victoria kart oyunudur.

0

ingilizceden çevrilmiştir-old maid, muhtemelen kaybeden içkilerin parasını ödediği eski bir kumar oyunundan türeyen iki veya daha fazla oyuncu için victoria kart oyunudur.

0

bugünden tezi yok tüm kırathane, kahve, okul kantini, batakhane ve benzeri falan fişman yerlerde papaz kaçtı oynamak yasaklanmıştır. hele ki kahve vs yerlerde yandaş a haber vs yalak haber kanalları da açılmayacak tv'ler kapalı tutulacaktır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler