palyaço

hepsi | bugün   8 entry   -

0

genelde sirklerde veya düğünlerde küçük çocukları eğlendirmek için çalışan yüzü boyalı ve rengarenk kostümü olan bir kişi.

1

sirklerde insanları türlü şebekliklerle güldürmeye çalışan zavallı insanlardır.
bi çok kişi palyaçolardan nefret eder yada onlardan tedirgin olur.
hatta anti-clown websiteler ve clublar bile var.

0

insanları eğlendirmek amacı ile bazen sirklerde bazende başka yerlerdeki gösterilerde cambazlık hokkabazlık yaparak insanları güldüren oyuncular.

0

genelde çocukları eğlendirmek için bir karakter. birisi renkli peruk takar, kırmızı yuvarlak bir burun, yüzünü boyar ve renkli kıyafet giyineren şenliklerede çocukları eğlendiren karakterdir.

1

sirklerde gösteri yapan ve komik olan kırmızı burunlu karaktere palyaço denir.birçok kişi palyaçodan korkar ve fobisi vardır.

0

kostüm giyip çeşitli maskaralıklarla gösteri yaparak insanları eğlendiren, güldüren yüzü boyalı ve acayip kılıklı oyuncu.

0

saçma sapan kıyafetler giyip saçma sapan makyaj yapan ve yine saçma sapan hareketlerde bulunan bir arkadaştır. pakyaçoları hiç sevmem. birisi küçükken kulağımı çekmişti.

0

italyanca kökenli bir kelime.
kendilerini izleyenleri güldüren yada güldürmeye çalışan acayip kıyafeti, bol yüz makyajı ve kafasında ki rengarenk perukla bir nevi sanatsal iş yapmayan kişiler. daha çok çocukların ilgilisini çektikleri kesin.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.