palyaço

hepsi | bugün   13 entry   -

1

genelde sirklerde veya düğünlerde küçük çocukları eğlendirmek için çalışan yüzü boyalı ve rengarenk kostümü olan bir kişi.

2

sirklerde insanları türlü şebekliklerle güldürmeye çalışan zavallı insanlardır.
bi çok kişi palyaçolardan nefret eder yada onlardan tedirgin olur.
hatta anti-clown websiteler ve clublar bile var.

1

insanları eğlendirmek amacı ile bazen sirklerde bazende başka yerlerdeki gösterilerde cambazlık hokkabazlık yaparak insanları güldüren oyuncular.

0

genelde çocukları eğlendirmek için bir karakter. birisi renkli peruk takar, kırmızı yuvarlak bir burun, yüzünü boyar ve renkli kıyafet giyineren şenliklerede çocukları eğlendiren karakterdir.

1

sirklerde gösteri yapan ve komik olan kırmızı burunlu karaktere palyaço denir.birçok kişi palyaçodan korkar ve fobisi vardır.

0

kostüm giyip çeşitli maskaralıklarla gösteri yaparak insanları eğlendiren, güldüren yüzü boyalı ve acayip kılıklı oyuncu.

0

saçma sapan kıyafetler giyip saçma sapan makyaj yapan ve yine saçma sapan hareketlerde bulunan bir arkadaştır. pakyaçoları hiç sevmem. birisi küçükken kulağımı çekmişti.

0

italyanca kökenli bir kelime.
kendilerini izleyenleri güldüren yada güldürmeye çalışan acayip kıyafeti, bol yüz makyajı ve kafasında ki rengarenk perukla bir nevi sanatsal iş yapmayan kişiler. daha çok çocukların ilgilisini çektikleri kesin.

0

eğlence ortamlarının klişeleşmiş figürlerinden biridir. çocukları eğlendirmesi beklenir. ama artık o kadar çok tekrarlanmıştır ki kimsenin ilgisini çekmez.

0

hep aklıma gelen o korkunç palyaço filmi

0

daha çok çocukları eğlendirmek için kılıktan kılığa girmiş yüzünü boyamış olan kimsedir çocukları eğlendirmek için çeşitli konuşmalar yapar. artık düğünlerde oldukça fazladır.

0

rengarenk saçları kocaman pabuçlar olan kırmızı burnu olan komik makyajlı komik komik hareketler yapan sakar sirk çalışanlarına palyaço denir. genellikle çocukları eğlendirmek için görev yapan animatörlerdir.

0

çocukları eğlendirmek için görevlendirilmiş insanlardır.suratlarını renkli renkli boyarlar, burunlarında kocaman, kırmızı ve yuvarlak bir materyal vardır.renkli kıvırcık saç peruk takarlar.renkli kostümleri vardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.