öğretmen

hepsi | bugün   8 entry   -

1

bir kurumda öğrencilere, bireylere bilmedikleri bir bilgiyi öğreten, verdiği dersi anlatıp eğiten kişilere öğretmen denir.

0

okulda öğrencilere yol gösteren onları eğiten büyüten kişilere öğretmen denir

0

okulda öğrencilere eğitim veren ve her ders için farklı olup kurumda çalışan insanlardır.

0

bizi küçükken eğitmen yeri geldiğinde annemin babamız olan bize kendinden katan bizi eğiten bilgi deposu yapan okuma yazmayı öğreten sonra iyi yerlere gelmemiz için en az bizim kadar çaba gösteren yani bizim öğretmenimiz tabiri caizse bizim okuldaki anne babamız.

0

okullarda eğitim ve öğretime dair öğrencilere bilgiler sunan kişilerdir. öğretmenlik sadece okul değil, günlük hayatta aileden sonra her birey tarafından fark edilmese de bir başka şahısa istemeden de olsa öğretilen her şeydir.

0

eğitim ve öğretim yapan kişidir. mesleki ve alan yeterliliği ister. yani fizik dersini çok iyi bilebilirsiniz. lakin başkalarına öğretmek başka bir iştir. bu iş için öğretmenlik eğitimi almış olmanız gerekir. saygılar.

0

okullardaki öğrencilere eğitim ve öğretim gösteren kişidir ilkokulda öğretmenim diye hitap ederken ortaokul lise de hocam diye hitap ederiz sınavları kolay soran öğretmenler öğrenciler arasında sevilen hocalardır

0

bir kurumda topluluk yada bireysel kişilere eğitim öğretim gösteren kişiye denir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler