ofis

hepsi | bugün   14 entry   -

0

çalışmak için yaratılan yer

0

iş yeri anlamına gelmektedir. çalışma hayatımız da yaptığımız işleri belli bir yerde ve düzende yapmamız gerekmektedir ve bütün çalışanların toplandığı yere de ofis denilebilir.

1

hayatımın büyük bir bölümünü geçirmekte olduğum,bol insanlı ve bilgisayarlı,hiyerarşik,diğer departmanlara nispet yaparcasına ancak bizim kurtuluşumuz babında spor ayakkabı ve rahat pantolonlarla gelinebilen,klimaları yerden üfleyen yer.

1

ekonomik anlamda bir etkinliği yürütebilmek üzere kurulmuş, devlet tarafından izin verilen, malî özerkliği bulunan kamu kuruluşudur.

0

işyeri, daire, büro anlamına da gelmektedir. yapılacak işi yürütmek için toplanılan yer.

1

iş yeri sahiplerinin ya da çalışanların, araştırmak iş yapmak, çalışmak için kullanılan, toplantı yapılabilen, çalışma odası ya da evidir.

0

memurların veya şirkette çalışanların çalışma yeridir.

0

tüzel veya gerçek kişilere ait işletmelerin faaliyetlerini devam ettirebilmek için, ik, muhasebe, pazarlama gibi de departmanları olan istihdam yaratan çalışma alanlarıdır.

0

insanların ve memurların çalışma yeridir. genellikle büyük şirketlerde bulunur.

0

kişinin küçük çalışma odasıdır. ama büyük ofislerde var tabikide.

0

bir kurum veya kuruluşun bulunduğur bina veya daireye verilen isim.

0

iş yapılan yerlerdir. genellikle işin kağıt üzerindrki kısımları yapılır. büyüklü, küçüklü ofisler vardır. günümüzde ise ev ofis kavramı çok rağbet görmektedir. kişi evini ofisi yapmaktadır. hayırlı olsun.

0

şirkette çalışan kimselerin kendine özgü oluşturduğu odalar çalışılacak yer ortam.

1

çalışan insanların çalıştıkları yerde ya da farklı yerlerde kendilerine ayrılmış ya da toplu olarak kullanılan ve masa başı işleri için gerekli olan yerlerdir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.