ofis

hepsi | bugün   11 entry   -

0

çalışmak için yaratılan yer

0

ofis, bir işletmeyi veya bir hizmeti yönetmek üzere organizasyonal faaliyetlerin yapıldığı alandır. bu alan birkaç metrekare olabileceği gibi yüzbinlerce metrekare de olabilir. ofis binaları amaca uygun olduğu sürece her yerde inşa edilebilir.

ofis
0

iş yeri anlamına gelmektedir. çalışma hayatımız da yaptığımız işleri belli bir yerde ve düzende yapmamız gerekmektedir ve bütün çalışanların toplandığı yere de ofis denilebilir.

1

hayatımın büyük bir bölümünü geçirmekte olduğum,bol insanlı ve bilgisayarlı,hiyerarşik,diğer departmanlara nispet yaparcasına ancak bizim kurtuluşumuz babında spor ayakkabı ve rahat pantolonlarla gelinebilen,klimaları yerden üfleyen yer.

1

ekonomik anlamda bir etkinliği yürütebilmek üzere kurulmuş, devlet tarafından izin verilen, malî özerkliği bulunan kamu kuruluşudur.

0

işyeri, daire, büro anlamına da gelmektedir. yapılacak işi yürütmek için toplanılan yer.

1

iş yeri sahiplerinin ya da çalışanların, araştırmak iş yapmak, çalışmak için kullanılan, toplantı yapılabilen, çalışma odası ya da evidir.

0

memurların veya şirkette çalışanların çalışma yeridir.

0

tüzel veya gerçek kişilere ait işletmelerin faaliyetlerini devam ettirebilmek için, ik, muhasebe, pazarlama gibi de departmanları olan istihdam yaratan çalışma alanlarıdır.

0

insanların ve memurların çalışma yeridir. genellikle büyük şirketlerde bulunur.

0

kişinin küçük çalışma odasıdır. ama büyük ofislerde var tabikide.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.