not tutmak

hepsi | bugün   6 entry   -

2

yapacağımız, uygulayacağımız, satın alacağımız vb durumlarda unutmamız halinde aklımıza gelmesi için bir kağıda yazmaktır. örneğin markete giderken alacakları ürünleri unutmamak için not tuttu.

1

not tutmak demek insanların yapacakları şeyler ile ilgili olarak yada olan şeyler ile ilgili olarak veya derslerde işlenen konular hakkında bir yerlere not yazmaktır.

0

not tutmak önemli bi konuda unutmamak adına kağıda ya da telefona yazılan yazıdır . ben kağıdı tercih etmiyorum konu ne olursa bence telefona yazmak en iyisi hem istediğin anda nerde olursan ol bulabilirsin hemde yazacağın şeye göre daha güvenli

0

öğrencilerin öğretmenlerinin söylediği ders hakkındaki sözlerini kağıda tuttuğu ya da önemli bir insanın röportaj verdiğinde insanların o sözlerini kağıda tutarak yazdığı sözlerdir

0

akılda tutulamayacak kadar ayrıntılı ve uzun bilgilerin bir yerlere yazılmasıdır. genelde öğrencilerin kullandığı bir yöntemdir. başarılı olmanın yollarından biri de not tutmaktır.

0

biri birşey anlatırken anlattıklarının unutulmaması için bir yere yazmaktır.genelde okulda öğretmenin anlattıkları not tutulur.böylece söylenen bilgiyi unuttuğunda açıp notlarına bakabilirsin.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.