nivea

hepsi | bugün   9 entry   -

3

nivea genel olarak bir cilt bakım markasıdır. krem ve benzeri cilt bakım ürünleri üretir.

1

cilt ve bakım ürünleriyle tanınmış bir marka. çok kaliteli ürünleri vardır. niveanın balsamını yıllardır kullanıyorum. çok memnunum. tavsiye ederim.

1

nivea cilt ve vücut bakımları üreten, alman beiersdorf şirketine bağlı bir marka.eczacı paul carl beiersdorf tarafından 1882 yılında almanya'da sıva icat ve onun icadından sonra kozmetik sektöründe yeni bir dönem başladı.şirket 1882 yılında kurulmuş, 1911 yılında ise kendi türündeki ilk örneği olan bir su içinde yağ bulunduran nemlerndirici kremdir.

2

130 yıldır cilt bakımı alanında ürünler üreten bir firmadır.bundan 100 yıl önceden de nıvea creme markasını buldular ve ürettiler.

1

kozmetik ve kişisel bakım bakım ürünlerinin markasıdır. 1911 yılında hizmete girdiği günden itibaren kalitesini kaybetmemiştir. fiyatı da her bütçeye oldukça uygundur.

2

bir markadır. genellikle yüz kremi, el kremi, losyon, temizlik malzemeleri, makyaj ürünleri satışı yapmaktadır.

0

cilt ve bakım ürünleri ile bilinen bir markadır. erkekler ve kadınlar için birçok farklı ürünü vardır. sabunu ile ülkemize girmiştir. ürünleri çok kaliteli ve etkilidir. tavsiye edilir.

1

çeşitli makyaj malzemeleri, cilt kremleri, temizleme jelleri satan bir markadır. ortalama gelire sahip insanların alabileceği niteliktedir.

0

çeşidinden makyaj malzemeleri ilegünlük olarak kullandığımız nemlendiricileri ile ünlüdür daha çok kadınlar kullanır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.